Home promocja Islandia z Berlina za 492 PLN w dwie strony
Islandia z Berlina za 492 PLN w dwie strony

Islandia z Berlina za 492 PLN w dwie strony

Odległa Islandia to wymarzony cel podróży. Dzięki promocyjnym cenom islandzkiej taniej linii WOW AIR, polecimy z Berlina do Reykjavíku za jedyne 492 PLN (119 EUR) w dwie strony w wakacje! Do stolicy Niemiec tanio dostaniemy się Polskim Busem. Szczegóły w rozwinięciu.

bagazOK

WARUNKI PODRÓŻY (BAGAŻ, PŁATNOŚĆ ITP.)

Podróż odbywamy na pokładzie Airbusa 320 linii WOW air. Bezpłatnie możemy wziąć ze sobą bagaż podręczny o wymiarach 56x45x25cm i wadze do 10 kilogramów.

Do Berlina z Warszawy, Poznania czy Wrocławia dojedziemy bez problemu Polskim Busem. Przy odrobinie szczęścia wydamy na to 2 PLN, jednak na bliskie terminy ceny są nieco wyższe (choć ciągle konkurencyjne!).

Rezerwację najwygodniej będzie wykonać przez niemiecką Expedię, która nie pobiera opłaty serwisowej: Expedia.de.

samolot80x54px

PRZYKŁADOWE LOTY I TERMINY

Przykładowe terminy:

islandia-wowair118eurA

islandia-wowair118eurB

noclegi80x54px

NOCLEGI

Najlepszym miejscem do wyszukiwania hoteli jest serwis Taniehotele.be, gdzie w jednym miejscu zebrane są oferty wielu partnerów i zawsze można odnaleźć niskie ceny.

hoteleGIF-reykjavik-islandia599x217


Warto też skorzystać z bogatej bazy dostępnych noclegów w AirBnb. Dzięki promocji na start możemy zaoszczędzić 19 EUR – wystarczy zarejestrować się w serwisie i dokonać pierwszej rezerwacji na minimum 59 EUR, a rabat zostanie naliczony automatycznie. Opis promocji znajdziecie tutaj

samochod-80x54px

WYNAJEM AUTA

Jeśli na miejscu chcecie poruszać się autem, to najlepszą cenę można uzyskać dzięki serwisowi TanieAuta, który gromadzi oferty z wielu wypożyczalni.

przewodnikOK

PRZEWODNIK, PORADY CO ZOBACZYĆ I ZWIEDZIĆ

Polecamy cały cykl relacji z Mlecznej podróży na Islandię z 2012 roku: część 1, część 2, część 3, część 4, część 5, część 6.

Szukasz więcej informacji o miejscu docelowym? Zastanawiasz się co zwiedzić i zobaczyć, jak dostać się w niektóre miejsca, gdzie przenocować oraz chcesz poczytać o odwiedzanym miejscu?

Na początek polecamy zapoznać się z portalem Wikitravel (najlepiej z wersją angielską, gdyż jest o wiele bardziej rozbudowana niż wersja polska).

Jeśli natomiast szukasz przewodnika to polecamy dwa rozwiązania:
Bezdroża >> przewodniki w języku polskim
Lonely Planet >> najbardziej znane przewodniki na świecie. Do wyboru masz wersje elektroniczne (pdf, kindle i inne) a także normalne przewodniki drukowane.

mleko

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *