Home informacja Mobilizator Podróżny, czyli nowa aplikacja mobilna
Mobilizator Podróżny, czyli nowa aplikacja mobilna

Mobilizator Podróżny, czyli nowa aplikacja mobilna

Znacie portal gdziewyjechac.pl? Ma on już trochę ponad rok, a teraz Ania i Marcin (autorzy bloga) wydali aplikację mobilną o nazwie Mobilizator Podróżny.
Co w niej znajdziemy? Wpisy z bloga, przewodniki i poradniki, kalkulator podróży oraz agregat wiadomości z większości stron z promocjami lotniczymi.
Aplikację jest darmowa i można ją ściągnąc z Google Play

Aplikacja niewątpliwie jest czymś nowym na rynku i na pewno warto ją zainstalować, przetestować i… używać :)


Kilka zrzutów z aplikacji:

gdziewyjechac-zrzuty

A tak właśnie autorzy opisują swoją aplikację:

Gratka dla miłośników samodzielnych wakacji, taniego latania i podróży. Zielony Pixelmotyl już na smartfonach!

1. CZYTAJ NASZEGO BLOGA. Pomysły na wypady weekendowe i urlopy
2. PRZEWODNIKI. Co warto zwiedzić, gdzie pojechać, poradniki
3. TANIE LOTY. Agregat wszystkich blogów z promocjami lotniczymi
4. OSZCZĘDZAJ. Zaplanuj swoją podróż marzeń z Kalkulatorem Podróży


To prawdopodobnie pierwsza w Polsce aplikacja mobilna… bloga. Dajemy narzędzie, byście więcej i częściej pomyśleli o podróżach. Aplikacja ta skierowana jest do osób, które nie lubią się nudzić, są aktywne, chcą zwiedzać, podróżować, poznawać świat. W wakacje, w czasie urlopu, na weekend. Dla tych, którzy lubią skrupulatnie przygotować i zaplanować swoją podróż oraz podróżujących spontanicznie. W jednym miejscu zgromadziliśmy LINKI do wszystkich polskich i nie tylko blogów o tanim lataniu. Już nie przegapisz żadnej promocji.

Mobilizator Podróży to aplikacja, w której można znaleźć informacje praktyczne i użyteczne na temat atrakcji turystycznych najpopularniejszych miast, regionów, państw świata (TOP 10 lub Top 5 ciekawych miejsc i zabytków, darmowe atrakcje miast, co warto zobaczyć i zwiedzić w okolicach miast itp.) Wszystko to znajdziecie w dziale PRZEWODNIKI.

WPISY Z BLOGA. Jeśli gubisz się w gąszczu newsletterów, różnych stron www, aplikacji i blogów o ciekawych miejscach – czytaj wybrane z kilkuset naszych postów w wersji mobilnej. Być może znasz już naszego bloga. A jeśli nie – poznasz go w takiej lekkiej wersji.

Najsprytniejszą i nowatorską funkcjonalnością naszej aplikacji jest tzw. KALKULATOR PODRÓŻY. Pomoże ci on “wyliczyć” kiedy pojedziesz w twoją wymarzoną podróż. Być może wystarczy tylko trochę “zacisnąć” pasa, a dalekie, ciepłe kraje staną się coraz bardziej realne. A może trzeba rzucić palenie, alkohol, słodycze, więcej odłożyć z wypłaty? Obliczysz to z nami

A jeśli jeszcze nie zdecydowałeś jaki kierunek jest tym, który najbardziej Ci odpowiada – wystarczy tylko kilka kliknięć, a dostaniesz informację na temat destynacji, która najpełniej odpowiada Twoim oczekiwaniom i możliwościom finansowym.

mleko

Komentarz(7)

  1. Pewnie to literówka, ale najpełniej odpowiada moim oczekiwaniom i możliwościom finansowym Jaś Wędrowniczek.serdecznie pozdrawiam

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *