Revolut: przydatna karta + 33 PLN bonusu.

Taka promocja jest trzeci raz i REKORDOWA premia. Revolut: kursy międzybankowe na całym świecie, darmowe wypłaty, genialna aplikacja i nie tylko!

Revolut: przydatna karta + 33 PLN bonusu.

Taka promocja jest trzeci raz i REKORDOWA premia. Revolut: kursy międzybankowe na całym świecie, darmowe wypłaty, genialna aplikacja i nie tylko!

Home informacja Mobilizator Podróżny, czyli nowa aplikacja mobilna
Mobilizator Podróżny, czyli nowa aplikacja mobilna

Mobilizator Podróżny, czyli nowa aplikacja mobilna

Znacie portal gdziewyjechac.pl? Ma on już trochę ponad rok, a teraz Ania i Marcin (autorzy bloga) wydali aplikację mobilną o nazwie Mobilizator Podróżny.
Co w niej znajdziemy? Wpisy z bloga, przewodniki i poradniki, kalkulator podróży oraz agregat wiadomości z większości stron z promocjami lotniczymi.
Aplikację jest darmowa i można ją ściągnąc z Google Play

Aplikacja niewątpliwie jest czymś nowym na rynku i na pewno warto ją zainstalować, przetestować i… używać :)


Kilka zrzutów z aplikacji:

gdziewyjechac-zrzuty

A tak właśnie autorzy opisują swoją aplikację:

Gratka dla miłośników samodzielnych wakacji, taniego latania i podróży. Zielony Pixelmotyl już na smartfonach!

1. CZYTAJ NASZEGO BLOGA. Pomysły na wypady weekendowe i urlopy
2. PRZEWODNIKI. Co warto zwiedzić, gdzie pojechać, poradniki
3. TANIE LOTY. Agregat wszystkich blogów z promocjami lotniczymi
4. OSZCZĘDZAJ. Zaplanuj swoją podróż marzeń z Kalkulatorem Podróży


To prawdopodobnie pierwsza w Polsce aplikacja mobilna… bloga. Dajemy narzędzie, byście więcej i częściej pomyśleli o podróżach. Aplikacja ta skierowana jest do osób, które nie lubią się nudzić, są aktywne, chcą zwiedzać, podróżować, poznawać świat. W wakacje, w czasie urlopu, na weekend. Dla tych, którzy lubią skrupulatnie przygotować i zaplanować swoją podróż oraz podróżujących spontanicznie. W jednym miejscu zgromadziliśmy LINKI do wszystkich polskich i nie tylko blogów o tanim lataniu. Już nie przegapisz żadnej promocji.

Mobilizator Podróży to aplikacja, w której można znaleźć informacje praktyczne i użyteczne na temat atrakcji turystycznych najpopularniejszych miast, regionów, państw świata (TOP 10 lub Top 5 ciekawych miejsc i zabytków, darmowe atrakcje miast, co warto zobaczyć i zwiedzić w okolicach miast itp.) Wszystko to znajdziecie w dziale PRZEWODNIKI.

WPISY Z BLOGA. Jeśli gubisz się w gąszczu newsletterów, różnych stron www, aplikacji i blogów o ciekawych miejscach – czytaj wybrane z kilkuset naszych postów w wersji mobilnej. Być może znasz już naszego bloga. A jeśli nie – poznasz go w takiej lekkiej wersji.

Najsprytniejszą i nowatorską funkcjonalnością naszej aplikacji jest tzw. KALKULATOR PODRÓŻY. Pomoże ci on “wyliczyć” kiedy pojedziesz w twoją wymarzoną podróż. Być może wystarczy tylko trochę “zacisnąć” pasa, a dalekie, ciepłe kraje staną się coraz bardziej realne. A może trzeba rzucić palenie, alkohol, słodycze, więcej odłożyć z wypłaty? Obliczysz to z nami

A jeśli jeszcze nie zdecydowałeś jaki kierunek jest tym, który najbardziej Ci odpowiada – wystarczy tylko kilka kliknięć, a dostaniesz informację na temat destynacji, która najpełniej odpowiada Twoim oczekiwaniom i możliwościom finansowym.

mleko

Komentarz(7)

  1. Pewnie to literówka, ale najpełniej odpowiada moim oczekiwaniom i możliwościom finansowym Jaś Wędrowniczek.serdecznie pozdrawiam

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *