Home informacja Wizz Air: nowa mobilna strona internetowa oraz prezentacja nowego Airbusa
Wizz Air: nowa mobilna strona internetowa oraz prezentacja nowego Airbusa

Wizz Air: nowa mobilna strona internetowa oraz prezentacja nowego Airbusa

Wizz Air świętuje 12. urodziny swojego pierwszego lotu, który odbył się 19 maja 2004 roku z Katowic. Byliśmy na konferencji prasowej którą przewoźnik zorganizował na warszawskim lotnisku i mamy dla was sporo zdjęć.

Linia została założona we wrześniu 2003 roku z ambitnym celem stworzenia niskokosztowej linii lotniczej działającej w Europie Środkowo-Wschodniej. Po pomyślnym zrealizowaniu swoich założeń, Wizz Air stale doskonali jakość swoich usług zaspokajając potrzeby klientów. Dzisiaj wprowadza nową stronę internetową, a także nowy samolot Airbusa A321 którego mogliśmy dziś obejrzeć na płycie warszawskiego lotniska.

Nowa strona internetowa Wizz Air niezwykle łatwo dopasowuje się do różnego rodzaju wyświetlaczy urządzeń typu smartfon, tablet czy komputer stacjonarny. Jest prostsza w obsłudze niż witryna jakiejkolwiek innej linii lotniczej. Rewolucyjna funkcja Ekspresowej Rezerwacji jest pierwszą w swoim rodzaju opcją umożliwiającą zakup biletu za pomocą zaledwie trzech kliknięć w 30 sekund. Wizz Air wprowadza najpierw wersję nowej witryny na
urządzenia mobilne, aby sprostać oczekiwaniom i potrzebom ich doświadczonych użytkowników. W najbliższych tygodniach zostanie wdrożona na wszystkich platformach.

wizz1

Strona już działa i można z niej korzystać bezpośrednio z urządzeń typu smartfon przez wizzair.com, a także przez m.wizzair.com

Od pierwszego lotu Wizz Air w 2004 roku, linia przewiozła do i z Warszawy ponad 12 milionów pasażerów. W ubiegłym tygodniu przewoźnik rozpoczął operacje szóstym samolotem w warszawskiej bazie. Aktualnie Wizz Air zatrudnia w stolicy Polski ponad 200 członków załogi, którzy dbają o najwyższy poziom usług na pokładach WIZZ. W 2015 roku Wizz Air przewiózł ponad 1,6 mln pasażerów na trasach warszawskiej siatki połączeń wspierając jednocześnie ponad 1000 miejsc pracy w regionie w branżach pośrednio związanych ze swoją działalnością.
wizz2
Wraz z pięcioma nowymi kierunkami linia Wizz Air oferuje aktualnie z Warszawy w sumie 38 destynacji w 19 krajach.

József Váradi, prezes linii Wizz Air powiedział: “Przez ostatnie 12 lat Wizz Air zrewolucjonizował sektor podróży lotniczych w Europie Środkowo-Wschodniej. Obecnie łączymy 39 krajów oferując sieć destynacji od Europy po Bliski Wschód. W ubiegłym roku odświeżyliśmy nasze barwy i wprowadziliśmy do naszej floty pierwszą maszynę typu Airbus A321, najbardziej wydajny jednonawowy samolot na świecie. Mając w perspektywie kolejne dostawy nowych maszyn, pozostajemy w czołówce najmłodszych flot w Europie. Naszym celem jest stałe doskonalenie jakości naszych usług. Dzisiaj idziemy krok dalej uruchamiając naszą nową stronę internetową. W odpowiedzi na oczekiwania naszych pasażerów, aby zakup biletów był szybszy i prostszy, wprowadzamy możliwość ekspresowej rezerwacji. To rewolucyjne rozwiązanie pozwala na dokonywanie rezerwacji niskokosztowych usług WIZZ za pomocą zaledwie trzech kliknięć i zajmuje 30 sekund. Stale rozwijamy naszą sieć połączeń w Europie i poza jej granicami. Zapraszamy na pokład naszych klientów oraz osoby, które jeszcze z nami nie podróżowały, aby mogły doświadczyć doskonałego serwisu zapewnianego przez naszą wspaniałą i pomocną załogę.

Wybrane zdjęcia które zrobiliśmy w dniu konferencji:

przylot A321

DSC_0979

tradycyjny powitalny salut wodny

DSC_0988

DSC_0996

DSC_0009

DSC_0004

kilka zdjęć wnętrza i kokpitu:

DSC_0040

DSC_0036

DSC_0042


DSC_0043

DSC_0045

DSC_0028

jak widać można się nawet położyć

DSC_0025

i nie tylko :)

DSC_0030

kilka zdjęć z samej konferencji:

DSC_0074

DSC_0050

DSC_0085

DSC_0059

DSC_0105

na koniec kilka zdjęć które udało się zrobić przy okazji:

DSC_0924

DSC_0966

DSC_0958

DSC_1025

DSC_0909


mleko

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *