Home informacja Wizz Air nowa trasa: Gdańsk – Kijów loty już od 78PLN w dwie strony!
Wizz Air nowa trasa: Gdańsk – Kijów loty już od 78PLN w dwie strony!

Wizz Air nowa trasa: Gdańsk – Kijów loty już od 78PLN w dwie strony!

Mamy świetną informacje dla podróżujących z Gdańska. Węgierski przewoźnik ogłosił że uruchamia bezpośrednie połączenie ze stolicą Ukrainy.

Bilety są już dostępne w systemie Wizz Air a ceny zaczynaja się już od 78PLN w dwie strony!

Najniższą cenę uzyskają osoby, które są członkami Wizz Discount Club. Osoby bez członkostwa zapłacą więcej. Sposób płatności (karta czy Konto Wizz) nie ma wpływu na cenę końcową. Podana cena dotyczy podróży z Małym Bagażem Podręcznym o wymiarach do 42x32x25 cm. Bilety kupujemy na stronie wizzair.com

Dostępna trasa:

  • Gdańsk (GDN) – Kijów (IEV) od 78 PLN* w dwie strony >> REZERWACJA

Gdańsk, 31 maja 2016: Wizz Air, największa niskokosztowa linia lotnicza w Europie Środkowo-Wschodniej, ogłasza dzisiaj nowe połączenie z Gdańska do Kijowa. Nowe połączenie zostanie uruchomione 2 sierpnia. Loty będą odbywać się dwa razy w tygodniu, we wtorki i soboty. Bilety na nowe połączenie dostępne są już w sprzedaży na wizzair.com, a ich ceny rozpoczynają się od 79 złotych.”
Wizz Air oferuje obecnie z Gdańska w sumie 31 tras do 14 krajów. Linia ma pięć samolotów w bazie na lotnisku im. Lecha Wałęsy w Gdańsku i zatrudnia około 200 osób, które dbają o najwyższy poziom usług podczas lotów. W 2015 roku przewoźnik obsłużył ponad 1,8 mln pasażerów wspierając tym samym ponad 1300 lokalnych miejsc pracy związanych pośrednio z działalnością Wizz Air w tym regionie.


w6-gdn-kij78rt

w6-gdn-kij78rt2

w6-gdn-kij78rt3


Gizmo

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *