Home informacja Wizz Air: czyżby koniec opłaty rezerwacyjnej? (aktualizacja: jednak nie…)
Wizz Air: czyżby koniec opłaty rezerwacyjnej? (aktualizacja: jednak nie…)

Wizz Air: czyżby koniec opłaty rezerwacyjnej? (aktualizacja: jednak nie…)

Czyżby koniec opłaty rezerwacyjnej w Wizz Air? Wizz Air rozesłał wiadomość do posiadaczy Konta Wizz o treści: “…informujemy, że z dniem 12 kwietnia Wizz Air zaprzestaje pobierania opłaty rezerwacyjnej…”
Wychodzi na to, iż już od 12 kwietnia przy płatności kartą nie będzie pobierana prowizja. Wynosiła ona 18 PLN dla płatności przelewem oraz 36 PLN dla płatności kartą.
Nie wiemy jednak jak te zmiany wpłyną na ceny biletów…
Aktualizacja: KLIK
Dodatkowo każdy posiadacz Konta Wizz otrzymał bonus w wysokości 5% zgromadzonych środków.

Pełna treść e-maila od przewoźnika:

“Uprzejmie informujemy, że z dniem 12 kwietnia Wizz Air zaprzestaje pobierania opłaty rezerwacyjnej, w związku z czym w odniesieniu do rezerwacji dokonanych po tym terminie korzyść w postaci braku opłaty rezerwacyjnej płynąca z dokonania płatności z konta WIZZ nie będzie mieć zastosowania.

Uzupełniliśmy bezpłatnie Pana / Pani konto jednorazową wpłatą, aby zachęcić Pana / Panią do korzystania z konta WIZZ podczas kolejnych rezerwacji.

Uzupełnione środki: XX.XX PLN

Data ważności uzupełnionych środków: 12 04 2014”mleko

Komentarz(17)

 1. No tak a ja wczoraj kupiłem 8biletów !!! czyli niepotrzebnei zapłaciłem 8x27zł i w zamian za to dostałem 8 zł …. hmm czuje sie oszukany : lekko :/ wie ktoś czy można jakos negozjować z wizzairem?:)

 2. Witam.Ja też dostałem “aż 22 zł”.Ale mam pytanie do wszystkich w temacie konta na Wizzarze.Zamieniłem punkty na kasę.Zostały mi przelane na konto Wizzara.Nawet maila dostałem że już zostały przelane.Niestety nie “widzę” tej kasy ,na koncie mam 0,00 Euro .Gdzie to moge zobaczyć i czy wogóle ??? Proszę o pomoc w tym temacie .Z góry dziekuje i pozdrawiam wszystkich..

 3. @adam: jak rozumiem był to Twój pierwszy przelew punktów
  zapewne przy podpisaniu umowy z citi podałeś innego maila niż tego na którego logujesz się na wizzair.com
  masz więc punkty w innym miejscu :)

 4. @Adam, miałam podobną sytuację. Musisz zgłosić się do City z prośbą o połączenie kont w Wizz. Oni przyjmują takie zgłoszenie telefonicznie i za ok. tydzień masz już dostęp do konta z punktami.

 5. Jak mawiał klasyk: “polska język – trudna język!”. Pewnie im chodziło o zaprzestanie NIEpobierania przy płatności z konta wizz (czyli rozpoczęcie pobierania) i teraz wyrównają do 36PLN za rezerwację…

 6. Dostałam 32 złote. Gromadzę środki karta Citibank, mam już u nich ponad 600 złotych. Więc zgadza się – dawali 5% środków zgromadzonych na koncie.

 7. Witam .Do “wpk” i “siudamac”.Serdecznie dziękuję za poradę.Faktycznie przelewałem pierwszy raz punkty.Ale zgodnie z poradą dzwoniłem do citi i juz mam jedno konto.jak sie pokaże ‘kasa” to dam znac ,jeszcze raz serdeczne dzieki…:-))

 8. Wygląda na to, że dodali “opłatę manipulacyjną” 30zł której nie da się pominąć przy przelewie bądź płatności kartą. Bilet, którym się interesowałem wczoraj (Discount Club + konto Wizz) 134zł. Obecnie 134zł + “opłata manipulacyjna” 30zł.

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *