Home informacja easyJet zacznie latać z Modlina ?
easyJet zacznie latać z Modlina ?

easyJet zacznie latać z Modlina ?

Ostatnio co raz częściej nieoficjalnie mówi się o wejściu trzeciej niskokosztowej linii do Modlina. Miałby to być easyJet
Prawdopodobnie na początek easyJet otworzy połączenia na dwa angielskie lotniska: do Bristolu i Londynu Gatwick, a następnie dołączą do nich loty do Paryża.
EasyJet jest już obecny w Polsce – biało-pomarańczowe samoloty przewoźnika możemy spotkać na lotnisku w Krakowie.
logo
mleko

Komentarz(13)

 1. To wszystko niestety spekulacje, póki nie wyjdzie oficjalna informacja prasowa, możemy tylko gdybać ;) pamiętajmy też, że easyJet nie ma w zwyczaju latać na lotniska drugorzędne.

 2. Borys – dokładnie tak, logika zmusza do myślenia o WAW, zwłaszcza, że po wyjściu Wizzair i banktuctwie OLT, zrobiło się tam sporo miejsca. WAW jest jednak bardzo drogie, a klienci Polscy mają chudsze portfele, stąd spekulacje o WMI.

 3. A na razie Easy Jet rozpoczęła sprzedaż na lato 2013 (lipiec , sierpień)
  LTN – REY (Keflavik ) 16-25 lipiec 2013 za 329 zł z ,,patentem krakowskim ” :)
  pozdraw
  Poltramp

 4. Easyjet powinien latać do WAW a nie do WMI, szczególnie teraz gdy zrobiło się dla nich miejsce po odejściu różowej landrynki!

  Easyjet w porównaniu z Ryanair/Wizzair to jak Hotel 4* do hotelu 2*.

 5. Swego czasu EasyJet latał do WAW – i zrezygnował właśnie ze względu na wysokie ceny. Nie sądzę że po złych doświadczeniach z tym lotniskiem w przeszłości, ponownie zdecydują się na współpracę.

 6. do koziol27:

  dzieki za info. czekamy wiec na konferecje.

  swoja droga, jesli easyJet rzeczywiscie uruchomi polaczenia do Gatwick, to pewnie bedzie to 2x dziennie i wtedy WMI bedzie mialo 8 polaczen dziennie do LON, a WAW tylko 5.
  CHarles de Gaulle byloby dobrym kierunkiem, bo loty na Beavouis sa rzadkie, a samo lotnisko to nie jest luton czy stansted.

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *