logo

Home informacja Z Paryża do Malezji z AirAsia od 14 lutego 2011 (znamy ceny)

Z Paryża do Malezji z AirAsia od 14 lutego 2011 (znamy ceny)

AirAsia podała więcej szczegółów dotyczących nowej trasy przewoźnika: z Paryża Orly do Kuala Lumpur w Malezji. Trasa startuje w Walentynki 14 lutego 2011 roku, loty odbywać się będą w poniedziałki, środy, czwartki i niedziele. Bilety będzie można nabyć już za kilka dni – dokładnie od 22 listopada. Ceny mają zaczynać się od 99 EUR. Pozostaje czekać do poniedziałku :)
Aktualizacja 2: Ceny połączeń: Paryż-Kuala Lumpur 99EUR (razem z podatkami!?), Kuala Lumpur – Paryż 499 RM (ok 460 PLN) (więcej info w rozwinięciu)

Dwie krótki informacje – promocyjny obrazek od AirAsia oraz wypowiedź przewoźnika na Facebooku z podaniem ceny Paryż-Kuala Lumpur. Daje nam to nadzieje na podróż w dwie strony za niecałe 900PLN!
logo

Aktualizacja: Więcej informacji o połączeniu znajdziemy na stronie superadrianme.com: KLIK
logo
Mariolka

Komentarz(14)

 1. hmm, a są jeszcze jakieś “tanie linie” latające z europy do azji? Europa mi się trochę znudziła i bym coś nowego zrobił… tylko brak informacji :) Na razie na stronie Air Asia widze tylko połączenie London Stansted – Kuala Lumpur

 2. Now 4x lovely
  direct flight to Paris!

  Kuala LumpurParis (Orly airport)

  All-In-Fare
  from USD
  151

  Book now
  Booking starts on
  22 Nov (0701 hours GMT +8) till 24 Nov 2010
  Travel from 14 Feb – 10 Nov 2011
  Flights to Paris will commence on 14 Feb 2011 onwards, subject to regulatory approval. Convenience Fee is applicable for payments via credit, debit or charge card. Other terms and conditions apply.

 3. Co warto wiedziec i zakupach w Air Asia?Karta kredytowa?Jakieś dodatkowe konta walutowe o których nie wiem.Cos jeszcze?

 4. Hmm,jeszcze jakby były te tanie bilety po 50-70pln dookoła Malezji to już wogóle byłby odpał.Za 2,5tyś można by zwiedzić pół Azji.

 5. @w00t
  w taryfie 0 były tylko wybrane kierunki, w większości powrotne do huba w KUL, a reszta tak jak napisał “ZabraliMiRower”, w cenie 50-70pln.

 6. Rdk będę w marcu w terminie 2-18 marca w KL, Tajlandi i Kambodży teoretycznie lecę z żoną ale nie jestem pewien czy uda się jej polecieć

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *