Home loty Specjalny lot Emirates… tylko dla zaszczepionych!
Specjalny lot Emirates… tylko dla zaszczepionych!

Specjalny lot Emirates… tylko dla zaszczepionych!

A będą to co raz częstsze wymagania!

Linie Emirates przygotowały specjalny przelot: na pokładzie samolotu znajdzie się tylko w pełni zaszczepiona załoga oraz pasażerowie.

10 kwietnia 2021 r. o godzinie 12.00 czasu lokalnego specjalny lot EK2021 wystartuje z Międzynarodowego Portu Lotniczego w Dubaju, odbywając rejs po różnych obszarach Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Samolot powróci do Dubaju o godzinie 14:30 czasu lokalnego.

>> SPRAWDŹ OFERTĘ LOTÓW EMIRATES

Pasażerowie będą mieli okazję wejść na pokład najnowszego samolotu A380 linii Emirates, wyposażonego w nowe fotele w klasie ekonomicznej premium i odświeżone wnętrza kabin we wszystkich klasach.

A380 pozostaje ulubieńcem klientów Emirates, ponieważ oferuje wysoki komfort podróży i przestronność. Od wielokrotnie nagradzanego systemu rozrywki pokładowej ice, po kultowe usługi dla pasażerów klas biznes i pierwszej jak salonik pokładowy, pyszny posiłek i przyjazną obsługę we wszystkich klasach podróży – pasażerowie Emirates mogą doświadczyć tych wyjątkowych wrażeń właśnie podczas specjalnego lotu.

Pasażerowie podróżujący rejsem EK2021 przed wejściem na pokład będą mogli zapoznać się ze wszystkimi usługami i udogodnieniami na Międzynarodowym Porcie Lotniczym w Dubaju. To okazja do wypróbowania najnowszych wdrożeń, które pomogą podróżnym cieszyć się bezpieczną i płynną podróżą, w tym nowej technologii biometrycznej i zbliżeniowej, którą linie Emirates niedawno zastosowały w strefach odpraw i przy bramkach wejściowych na lotnisku w Dubaju.

Szczegóły lotu specjalnego

Bilety na lot EK2021 będą dostępne dla obywateli i mieszkańców ZEA, którzy ukończyli dwutygodniowy okres po podaniu drugiej dawki szczepionki przeciw COVID-19. Bilety można kupić w centrum Emirates, biurach sprzedaży w ZEA, a także w lokalnych biurach podróży. Bilet kosztuje 1000 AED za osobę (ok. 1000 zł) w klasie ekonomicznej i 2000 AED (ok. 2000 zł) w klasie biznes.

Wszystkie opłaty za specjalny lot EK2021 zostaną przekazane na rzecz Fundacji Emirates Airline, organizacji charytatywnej non-profit, która wspiera projekty na całym świecie, mające na celu poprawę jakości życia dzieci znajdujących się w niekorzystnej sytuacji.


>> OBOWIĄZKOWA KWARANTANNA DLA WRACAJĄCYCH DO POLSKI – SPRAWDŹ JAK JEJ UNIKNĄĆ!

Podobnie jak w przypadku każdego zwykłego lotu, klienci lotu specjalnego EK2021 powinni przybyć do odprawy ze swoim biletem lotniczym na 3 godziny przed odlotem. Będą musieli przynieść dowód osobisty ZEA lub paszporty, a także świadectwo szczepień.

Wszyscy klienci podróżujący EK2021 otrzymają bezpłatnie przed lotem szybkie testy na COVID-19. Zgodnie z najwyższymi środkami ostrożności, klienci powinni zachowywać dystans społeczny i nosić maseczki podczas podróży.

Tekst pochodzi z informacji prasowej przewoźnika

mleko

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *