Home loty Wizz Air: elastyczny bilet za 5 PLN + zniżka na loty [CYBER PONIEDZIAŁEK]
Wizz Air: elastyczny bilet za 5 PLN + zniżka na loty [CYBER PONIEDZIAŁEK]

Wizz Air: elastyczny bilet za 5 PLN + zniżka na loty [CYBER PONIEDZIAŁEK]

Jednodniowa promocja Wizz Air. W ofercie znajdziemy do 25% tańsze bilety w Wizz Air oraz usługa Wizz Flex za 5 PLN (1 EURO)

Warunki podróży:

Podróż odbywamy na pokładzie Wizz Air tylko z Bagażem Podręcznym. Więcej info o warunkach podróży znajdziecie na stronie WizzAir.com.

Promocja dotyczy wybranych lotów Wizz Air i rezerwacji dokonanych w dniu 30 listopada 2020.
Obniżone ceny są dostępne nie tylko dla członków Wizz Discount Club (sprawdź Poradnik o WDC).

W Polsce zniżka dotyczy lotów z Gdańska, Katowic, Krakowa, Lublina, Olsztyn-Mazury, Poznania, Szczecina, Warszawy i Wrocławia!

Ważne! Podróż możemy odbyć zimą albo i jeszcze później. Mamy więc dużo czasu – do tego momentu na świecie powinno się już uspokoić. Sprawdź nasze wpisy związane z obecną koronawirusową sytuacją.
>> KORONAWIRUS: SPRAWDŹ WSZYSTKIE WPISY W TYM TEMACIE!

Zniżka dotyczy tylko taryfy biletu i nie obejmuje opłaty manipulacyjnej. Najtańsze bilety kosztują 38,50 PLN (zniżka z “39 PLN = 2 PLN taryfa + 37 PLN opłata manipulacyjna” na “38.50 PLN = 1.50 PLN taryfa + 37 PLN opłata manipulacyjna”)

Pamiętajcie, iż w tego typu promocjach dostępność biletów potrafi zmieniać się bardzo szybko. Monitorujcie wypatrzone trasy czy loty.

“Zniżka 25% dotyczy wybranych lotów do marca 2021 i wszystkich celów podróży”, dodatkowo za symboliczne (5 PLN) 1 euro dokupimy usługę Wizz Flex. Daje ona możliwość zwrotu biletu (środki wędrują na Konto Wizz) czy też darmową zamianę rezerwacji!

W odniesieniu do pasażerów, którzy wykupili usługę WIZZ Flex, w przypadku anulowania rezerwacji nie ma zastosowania opłata za anulowanie rezerwacji/opłata za niewykorzystane miejsce. Jeśli zdecydujemy się na rezygnację z lotu uzyskamy zwrot środków, bez “kary/prowizji”

Nie ma jednak róży bez kolców. Jeśli zdecydujemy się na zwrot środków to nie otrzymamy zwrotu kosztów WIZZ Flex. Przy standardowej kwocie 12 EUR czy więcej może to boleć, ale teraz z promo-ceną 5 PLN nie będzie to aż tak dotkliwe.

UWAGA! To już kolejna promocja Wizz Air w ciągu “czarnego tygodnia”. Jeśli się nie mylę to chyba nigdy Wizz nie wrzucał tylu promocji w jeden tydzień…

Przykładowe rezerwacje:


i… mnóstwo innych tras Wizz Air (Lizbona, Porto, Barcelona, Malta…). Wystarczy przejrzeć KALENDARZE DAT!

*Zniżka Wizz Discount Club będzie widoczna po przejściu na stronę Wizz Air i zalogowaniu się na swoje konto Wizz. Link kieruje Was do porównywarki, która od razu sprawdzi alternatywne połączenia.

Trasy w promocji:

  Noclegi i wynajem auta:

  Noclegi w miejscu docelowym zarezerwujesz dzięki naszej multiwyszukiwarce TanieHotele.be.

  Z kolei z wynajmem auta pomoże Wam nasz poradnik o wynajmie aut, a najlepsze oferty znajdziecie w serwisie TanieAuta.be


  mleko

  Opublikuj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *