Home loty Wizz Air: jeszcze większy rabat niż ostatnio + elastyczny bilet za 5 PLN!
Wizz Air: jeszcze większy rabat niż ostatnio + elastyczny bilet za 5 PLN!

Wizz Air: jeszcze większy rabat niż ostatnio + elastyczny bilet za 5 PLN!

Jednodniowa promocja Wizz Air. W ofercie znajdziemy do 20% tańsze bilety w Wizz Air. Promocyjne ceny zaczynają się od 38,60 PLN w jedną stronę.

Warunki podróży:

Podróż odbywamy na pokładzie Wizz Air tylko z Bagażem Podręcznym. Więcej info o warunkach podróży znajdziecie na stronie WizzAir.com.

Promocja dotyczy wybranych lotów Wizz Air i rezerwacji dokonanych w dniu 26 i 27 września 2020.

Obniżone ceny są dostępne nie tylko dla członków Wizz Discount Club (sprawdź Poradnik o WDC) ale także i osób bez członkostwa.

Zniżka dotyczy lotów z Gdańska, Katowic, Krakowa, Lublina, Olsztyn-Mazury, Poznania, Szczecina, Warszawy i Wrocławia!


Zniżka dotyczy tylko taryfy biletu i nie obejmuje opłaty manipulacyjnej. Najtańsze bilety kosztują 37,8 PLN (zniżka z “39 PLN = 2 PLN taryfa + 37 PLN opłata manipulacyjna” na “38 PLN = 0,8 PLN taryfa + 37 PLN opłata manipulacyjna”)

Pamiętajcie, iż w tego typu promocjach dostępność biletów potrafi zmieniać się bardzo szybko. Monitorujcie wypatrzone trasy czy loty.

Przykładowe rezerwacje:

i… mnóstwo innych tras Wizz Air (Lizbona, Porto, Barcelona, Grecja, Malta…). Wystarczy przejrzeć KALENDARZE DAT!

*Zniżka Wizz Discount Club będzie widoczna po przejściu na stronę Wizz Air i zalogowaniu się na swoje konto Wizz. Link kieruje Was do porównywarki, która od razu sprawdzi alternatywne połączenia.

Regulaminy promocji:

Promocje obowiązują w dniu 26-27 września 2020 r. od godziny 00:00 do godziny 23:59 czasu środkowoeuropejskiego (“Okres promocyjny”). Promocje oznaczają zniżkę na bilet w wysokości do 60% (Promocja 1) oraz usługę Wizz Flex w cenie 1 euro (Promocja 2).

Promocja 1: Zniżka w wysokości do 60% dotyczy ceny biletów, ale nie obejmuje opłaty administracyjnej. Zniżka w wysokości do 60% obowiązuje na wybrane loty dostępne na stronie wizzair.com i w aplikacji mobilnej WIZZ w okresie promocyjnym. Promocja 1 dotyczy wyłącznie rezerwacji dokonywanych na stronie wizzair.com lub w aplikacji mobilnej WIZZ.

Promocja 2: Cena 1 euro (“Cena promocyjna”) dotyczy usługi Wizz Flex za lot, za pasażera, w przypadku jej zakupu jako samodzielnej usługi podczas tworzenia rezerwacji na stronie wizzair.com lub w aplikacji mobilnej WIZZ w okresie promocyjnym. Wykupując usługę Wizz Flex w okresie promocyjnym, przyjmujesz do wiadomości i akceptujesz powyższe warunki oraz warunki i zasady Wizz Flex.

Promocje nie mają zastosowania do rezerwacji grupowych.

Promocje mogą być łączone i stosowane razem. Udział w Promocji 1 jest warunkiem udziału w Promocji 2, ponieważ WizzFlex można nabyć tylko podczas rezerwacji lotu; udział w Promocji 2 nie jest warunkiem udziału w Promocji 1.


Przykładowe rezerwacje:

Noclegi i wynajem auta:

Noclegi w miejscu docelowym zarezerwujesz dzięki naszej multiwyszukiwarce TanieHotele.be.

Z kolei z wynajmem auta pomoże Wam nasz poradnik o wynajmie aut, a najlepsze oferty znajdziecie w serwisie TanieAuta.be

mleko

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *