Home loty PLL LOT przywraca kolejne połączenia – od września wrócą dwie trasy krajowe
PLL LOT przywraca kolejne połączenia – od września wrócą dwie trasy krajowe

PLL LOT przywraca kolejne połączenia – od września wrócą dwie trasy krajowe

Dobre wiadomości!

Powoli wracają połączenia

Polskie Linie Lotnicze LOT stopniowo przywracają do obsługi regularne rejsy. Obecnie, polski przewoźnik oferuje 150 połączeń, a od początku września LOT rozszerzy wachlarz lotów krajowych, powracając na trasy z Warszawy do Bydgoszczy i Lublina.

Po trudnym okresie obostrzeń spowodowanych rozprzestrzenianiem się koronawirusa, dzięki wysiłkowi naszych pracowników i ogromnej życzliwości pasażerów, możemy konsekwentnie rozszerzać ofertę połączeń. W zaledwie trzy miesiące od czasu wznowienia regularnych operacji lotniczych sukcesywnie przywracamy połączenia z warszawskiego hubu do wszystkich krajowych portów, do których lataliśmy przed wybuchem pandemii.
Powrót bezpośrednich połączeń do Bydgoszczy i Lublina to warta uwagi oferta dla mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego i lubelskiego, którzy ponownie zyskują możliwość wygodnych przesiadek na Lotnisku Chopina na wiele atrakcyjnych połączeń LOT-u
– mówi Krzysztof Moczulski, Zastępca Dyrektora Biura Komunikacji Korporacyjnej i Rzecznik Prasowy Polskich Linii Lotniczych LOT.


Wraca połączenia do Bydgoszczy

Samoloty LOT-u ponownie połączą Warszawę i Bydgoszcz od 1 września 2020. Rejsy będą realizowane według następującego rozkładu:

LO 3991 WAW-BZG 23:10-23:55 (poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, niedziela)
LO 3992 BZG-WAW 05:40-06:30 (poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota)

>> SPRAWDŹ CENY NA STRONIE LOT.COM

Powrót kolejnego bardzo ważnego połączenia lotniczego, krajowego z Warszawą, napawa optymizmem. To nie tylko bezpośrednie połączenie ze stolicą, ale możliwość przesiadek w dalszą podróż, którą mieszkańcy naszego regionu będą mogli dalej kontynuować. W obecnej sytuacji to również szansa na szybszą odbudowę naszej regionalnej gospodarki i turystyki – mówi Tomasz Moraczewski, Prezes Zarządu Portu Lotniczego Bydgoszcz S.A.

Polecimy też do Lublina

Połączenia z Warszawy do Lublina zaplanowano 6 razy w tygodniu, także od 1 września według następującego rozkładu:

LO 3969 WAW-LUZ 23:10-23:55 (poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, niedziela)
LO 3970 LUZ-WAW 05:40-06:30 (poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota)

>> SPRAWDŹ CENY NA STRONIE LOT.COM

Po kilkumiesięcznej przerwie spowodowanej pandemią, odzyskujemy kolejne połączenie, szczególnie istotne, bo otwierające możliwość podróży do najważniejszych miast Europy i świata. Dzięki ofercie PLL LOT, mamy znów możliwość dotarcia z Lublina – z jedną tylko przesiadką w Warszawie – między innymi do Wrocławia, Gdańska, Krakowa, Mediolanu, Frankfurtu czy Brukseli – mówi Andrzej Hawryluk, Prezes Portu Lotniczego Lublin.


Inne nowe trasy PLL LOT

Od września 2020 LOT zwiększy częstotliwość rejsów na regularnych trasach europejskich, oferując kilka lotów tygodniowo do Larnaki czy Nicei, a także kilkanaście rejsów m.in.: do Frankfurtu, Amsterdamu, Paryża czy Londynu. Jednocześnie, do prawie dwudziestu rejsów tygodniowo wzrośnie liczba częstotliwości połączeń do Brukseli, Pragi, Budapesztu i Wilna. W miarę stabilnej sytuacji epidemicznej i sprzyjających regulacji administracyjnych, od września br. polski przewoźnik planuje powrócić na wybrane trasy na Dalekim Wschodzie, m.in.: do Pekinu czy do Delhi.

>> SPRAWDŹ INFORMACJĘ O WZNOWIENIU TYCH POŁĄCZEŃ

Jeszcze w sierpniu zainauguruje połączenia między Warszawą a Dublinem oraz Wrocławiem a Budapesztem.

>> NOWE POŁĄCZENIE DO BUDAPESZTU – SPRAWDŹ INFORMACJE

Treść wpisu pochodzi z informacji prasowej przewoźnika

mleko

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *