Home loty 15 lipca ruszają kolejne kierunki zagraniczne w PLL LOT
15 lipca ruszają kolejne kierunki zagraniczne w PLL LOT

15 lipca ruszają kolejne kierunki zagraniczne w PLL LOT

W końcu!

Kolejna “runda” przywracanych połączeń międzynarodowych

Od 15 lipca 2020 w PLL LOT ruszają kolejne loty międzynarodowe.

W tej “paczce” znalazło się wiele nowych kierunków:
– Paryż
– Madryt
– Monachium
– Hamburg
– Stuttgart
– Frankfurt
– Mediolan
– Zurych
– Genewa
– Tallinn
– Ryga
– Kopenhaga
– Lublana
– Zagrzeb

>> SPRAWDŹ CENY W PROMOCJI “NA START”

Loty w dwie strony już od 229 PLN. Oferta dotyczy podróży od 1 lipca 2020 do 31 sierpnia 2020. Oferta dotyczy także lotów z portów regionalnych.

MEGA oferta na wakacje – #LOTnaWakacje

W czerwcu 2020 pod hasłem #LOTnaWakacje Polskie Linie Lotnicze LOT ogłosiły letnią siatkę połączeń. W lipcu i sierpniu pasażerowie będą mogli udać się na urlop do 36 najbardziej popularnych europejskich kurortów, oferowanych z dziesięciu krajowych portów lotniczych. Bilety na wakacyjne rejsy LOT-u dostępne są w bardzo atrakcyjnych cenach – już od 99 PLN.

Chorwacja, Hiszpania, Włochy, Malta, Bułgaria, Czarnogóra, Gruzja, Macedonia, Cypr, Albania czy wyspy Santorini, Kos, Korfu i Kreta to tylko wybrane kierunki, dostępne od 3 lipca w letniej ofercie LOT-u. Jak co roku polski przewoźnik wychodzi naprzeciw wakacyjnym planom Polaków i uruchamia 130 nowych połączeń do 36 najbardziej popularnych europejskich lokalizacji urlopowych.

>> #LOTnaWakacje – zarezerwuj lot na wakacje już od… 99 PLN


Wszystkie rejsy są bezpośrednie i dostępne z lotnisk w całej Polsce. Wakacyjna siatka LOT-u pod hasłem #LOTnaWakacje rozszerza dotychczasowy rozkład połączeń krajowych oraz rejsów międzynarodowych średniego i dalekiego zasięgu. Pełna oferta lotów wakacyjnych, rozpoczynających się od LO 8XXX, dostępna jest od 24 czerwca we wszystkich systemach rezerwacyjnych, w tym także na stronie LOT.com.

mleko

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *