logo

Home loty 15. urodziny Wizz Air. Takiej promocji linia jeszcze nie robiła! (okazja przedłużona do 21 maja!)
15. urodziny Wizz Air. Takiej promocji linia jeszcze nie robiła! (okazja przedłużona do 21 maja!)

15. urodziny Wizz Air. Takiej promocji linia jeszcze nie robiła! (okazja przedłużona do 21 maja!)

To już 15 urodziny Wizz Air. Z tej okazji przewoźnik przygotował specjalną promocję!

W tym roku przewoźnik nagrodzi nas… 15% zwrotem ceny biletu. Szczegółowe warunki promocji wkleiliśmy na dole strony.

Warunki podróży:

Podróż odbywamy na pokładzie Wizz Air tylko z Bagażem Podręcznym. Więcej info o warunkach podróży znajdziecie na stronie WizzAir.com.

Promocja dotyczy wybranych dostępnych lotów Wizz Air i rezerwacji dokonanych 19, 20 i 21 maja 2019. Niższe ceny są dostępne dla członków Wizz Discount Club (sprawdź Poradnik o WDC).

Przykładowe rezerwacje:

Poniżej przygotowałem dla Was kilka przykładowych lotów w promocji – z linkami do rezerwacji. Pamiętacie – po przejściu na stronę Wizz Air cena będzie niższa! To są tylko przykładowe terminy – zainteresowanie jest spore – może się więc zdarzyć, iż najtańsze bilety się sprzedadzą.

>>> Islandia z Krakowa od 245 PLN (> REZERWACJA LOTÓW* | ISLANDIA: NAJLEPSZE NOCLEGI)

>>> Islandia z Wrocławia od 292 PLN (> REZERWACJA LOTÓW* | ISLANDIA: NAJLEPSZE NOCLEGI)

>>> Kutaisi (Gruzja) z Katowic od 312 PLN (> REZERWACJA LOTÓW* | NOCLEGI)

>>> Porto z Katowice od 232 PLN (> REZERWACJA LOTÓW* | NOCLEGI)

>> WOLICIE COŚ INNEGO? JEST PROMOCJA NA WAKACYJNE REJSY!
logo

>>> Marrakesz z Warszawy od 312 PLN (> REZERWACJA LOTÓW* | NOCLEGI)

(i wieeeele innych…)

*Zniżka Wizz Discount Club będzie widoczna po przejściu na stronę Wizz Air i zalogowaniu się na swoje konto Wizz. Link kieruje Was do porównywarki, która od razu sprawdzi alternatywne połączenia.

W Polsce Wizz Air rozpoczął swoją działalność 19 maja 2004 roku. Od pierwszego lotu z Katowic do Londynu Luton 19 maja 2004 roku, Wizz Air stale rozwija swoją ofertę o kolejne możliwości podróży w przystępnych cenach dla coraz większej liczby pasażerów. W 2018 roku, Wizz Air przewiózł prawie 10 milionów pasażerów na swoich niskokosztowych trasach z i do Polski. Z 11 milionami miejsc na sprzedaż w 2019 roku Wizz Air oferuje obecnie 168 tras do 28 krajów z dziewięciu polskich lotnisk.

Noclegi i wynajem auta:

Noclegi w miejscu docelowym zarezerwujesz dzięki naszej multiwyszukiwarce TanieHotele.be.

Z kolei z wynajmem auta pomoże Wam nasz poradnik o wynajmie aut, a najlepsze oferty znajdziecie w serwisie TanieAuta.be

Warunki zwrotu 15%:

*15% dotyczy ceny całkowitej (całkowita wartość rezerwacji obejmująca cenę biletu i usługi dodatkowe zakupione w trakcie rezerwacji). Zwrot 15% środków dotyczy wszystkich lotów i wszystkich celów podróży. Promocja obowiązuje 19 i 20 maja 2019 r. w godzinach od 00:00 do 23:59 czasu środkowoeuropejskiego. Oferta nie jest zbywalna i dotyczy tylko rezerwacji indywidualnych, z wyłączeniem rezerwacji grupowych. Oferty nie można łączyć z innymi promocjami mającymi wpływ na ceny biletów lotniczych. W przypadku spełnienia kryteriów promocji 15% wartości cen całkowitej zostanie zwrócone w formie środków WIZZ na konto WIZZ do 31 maja 2019 r. i będzie dostępne do 15 września 2019 r. na zakup lotów Wizz Air. Zwrot środków może zostać dokonany wyłącznie na Twoje konto WIZZ. Zwrot środków nie może zostać zamieniony na gotówkę. Zwrot środków jest dokonywany tylko za zrealizowane loty. Informujemy, że kwota zwrotu nie jest podana na stronie www.wizzair.com podczas rezerwacji. Obowiązują warunki i zasady konta WIZZ. Wizz Plus oraz rezerwacje obejmujące Wizz Flex są wyłączone z promocji.

Moje uwagi:

Widzę tutaj jednak małą niezgodność. Niby zwracane jest 15% za wszystkie loty, ale…
1) Zwrot ma być przyznany w terminie do 31 maja 2019
2) Zwrot środków jest dokonywany tylko za zrealizowane loty
3) Zwrot 15% środków dotyczy wszystkich lotów i wszystkich celów podróży

Co jeśli kupimy lot np. na 10 czerwca 2019? Po odbyciu loty spełniamy punkty 2) oraz 3), ale termin z punktu 1) już minął.

Podejrzewam jednak, iż Wizz Air miał na myśli 31 maja 2020 jako termin przyznania zwrotu. Jednakże wtedy środki nie mogą być ważne tylko do 15 września 2019. Ktoś tutaj coś namieszał…
logo
mleko

Komentarz(2)

  1. Czy macie print screen, że promocja przedłużona do 21 maja. Bo nie chcą mi naliczyć punktów, bo obowiązywało w dniach 19-20 maja…

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *