Home loty Wizz Air: do 20% zniżki na wszystkie loty (dla każdego!)
Wizz Air: do 20% zniżki na wszystkie loty (dla każdego!)

Wizz Air: do 20% zniżki na wszystkie loty (dla każdego!)

Jest i nowa promocja w Wizz Air – przez cały dzień kupimy o 20% tańsze bilety w Wizz Air, a promocyjne ceny zaczynają się od 38,60 PLN w jedną stronę. Zniżka dotyczy lotów z Gdańska, Katowic, Lublina, Poznania, Szczecina, Warszawy i Wrocławia!

Warunki podróży:

Podróż odbywamy na pokładzie Wizz Air tylko z Małym Bagażem Podręcznym. Więcej info o warunkach podróży znajdziecie na stronie WizzAir.com.

Promocja dotyczy dowolnych dostępnych lotów Wizz Air i rezerwacji dokonanych tylko 27 lipca 2016. Podane ceny dostępne są dla wszystkich: dla członków Wizz Discount Club (sprawdź Poradnik o WDC) a także dla osób bez WDC.

Zniżka dotyczy tylko taryfy biletu i nie obejmuje opłaty manipulacyjnej. Najtańsze bilety kosztują 38,60 PLN (zniżka z “39 PLN = 2 PLN taryfa + 37 PLN opłata manipulacyjna” na “38.60 PLN = 1.20 PLN taryfa + 37 PLN opłata manipulacyjna”)

Trasy w promocji:

  Przykładowa rezerwacja:

  Przewodniki:

  Szukasz więcej informacji o miejscu docelowym? Zastanawiasz się co zwiedzić i zobaczyć, jak dostać się w niektóre miejsca, gdzie przenocować oraz chcesz poczytać o odwiedzanym miejscu?


  Na początek polecamy zapoznać się z portalem Wikitravel (najlepiej z wersją angielską, gdyż jest o wiele bardziej rozbudowana niż wersja polska).

  Noclegi i wynajem auta:

  Noclegi w miejscu docelowym zarezerwujesz dzięki naszej multiwyszukiwarce TanieHotele.be, warto też każdego dnia zaglądać na nowe promocje w HRS Deals. Codziennie znajdziecie tam nowe oferty noclegów – każdą z nich z 50% rabatem!

  Z kolei z wynajmem auta pomoże Wam nasz poradnik o wynajmie aut, a najlepsze oferty znajdziecie w serwisie TanieAuta.be

  mleko

  Opublikuj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *