Home jesien Gran Canaria z Krakowa z bardzo dobrej cenie [JESIEŃ 2016]
Gran Canaria z Krakowa z bardzo dobrej cenie [JESIEŃ 2016]

Gran Canaria z Krakowa z bardzo dobrej cenie [JESIEŃ 2016]

Mamy dla Was propozycję tanich biletów na przelot z Krakowa na Gran Canarię! Za przelot w dwie strony zapłacicie tylko 362,20 PLN! Cena dostępna dla każdego!

W Ryanair podana cena dotyczy płatności kartą kartą debetową oraz podróży tylko z bagażem podręcznym (waga do 10 kg, wymiary 55x40x20cm) oraz drugą małą sztukę o wymiarach do 35x20x20 cm (więcej informacji: tutaj oraz tutaj). Płatność kartą kredytową lub poprzez PayPal obciążona jest dopłatą w wysokości 2% ceny biletu. Bilety kupujemy na stronie przewoźnika: ryanair.com

Dostępna trasa:

  Terminy:


   Przykładowe rezerwacje:

   krk-lpa362plnrt

   noclegi80x54px

   NOCLEGI

   Z rezerwacją noclegów pomogą TanieHotele.be przeszukujące dziesiątki serwisów z noclegami, dzięki czemu uzyskamy najniższą cenę.

   hoteleGIF-grancanaria600x217px

   ubezpiecznieOK

   UBEZPIECZENIE TURYSTYCZNE

   Nikomu źle nie życzymy, ale jak każdy z nas wie – wypadki chodzą po ludziach (niestety). Chcesz mieć spokojny urlop bez zmartwień? Już za kilka złotych dziennie możesz wykupić ubezpieczenie turystyczne. Dzięki niemu będziesz spał i wypoczywał spokojnie, relaksując się i zwiedzając. Taki komfort kosztuje bardzo mało, a jakże pozytywnie wpływa na wypoczynek.

   >> WYLICZ SWOJĄ SKŁADKĘ / KUP UBEZPIECZENIE TURYSTYCZNE

   Dzięki ofercie ubezpieczenia bardzo prosto i szybko wyliczysz swoją składkę (to przeważnie tylko kilka złotych dziennie!) a także bezproblemowo wykupisz ubezpieczenie przez internet. Szybko i wygodnie. Zajmie Ci to tylko kilka chwil.


   Gizmo

   Opublikuj komentarz

   Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *