Home jesien Chicago i Nowy Jork BEZPOŚREDNIO z Polski (rekord roku?)
Chicago i Nowy Jork BEZPOŚREDNIO z Polski (rekord roku?)

Chicago i Nowy Jork BEZPOŚREDNIO z Polski (rekord roku?)

PLL LOT przedłuża promocję i lekko obniża cenę – teraz jest to chyba najniższa cena lotów bezpośrednich z Polski do USA!

Loty odbywamy na pokładzie PLL LOT. W cenie mamy oczywiście lot z bagażem rejestrowanym. Bilety muszą być wystawione do 26 lipca, a najtańsze przeloty znajdziemy od 13 września do 15 grudnia 2016.

Dostępne trasy:

  >> WOW! AŻ 250 000 TANICH LOTÓW RYANAIR Z POLSKI

  Uwaga. Wyniki wyszukiwania pokazują wszystkie kombinacje lotów – także te z przesiadkami. W wynikach wyszukiwania możecie użyć filtru “Bezpośredni” w sekcji Połączenia. Z kolei aby w widoku miesięcznym wyświetlić tylko loty bezpośrednie musicie zaznaczyć opcję “Tylko loty bezpośrednie”.

  Przykładowe terminy (Nowy Jork):

   Przykładowe terminy (Chicago):

    Przykładowe rezerwacje:

    skyscanner-usa-nowyjork1


    skyscanner-usa-chicago1

    przewodnikOK

    PRZEWODNIK, PORADY CO ZOBACZYĆ I ZWIEDZIĆ

    Szukasz więcej informacji o miejscu docelowym? Zastanawiasz się co zwiedzić i zobaczyć, jak dostać się w niektóre miejsca, gdzie przenocować oraz chcesz poczytać o odwiedzanym miejscu?

    Na początek polecamy zapoznać się z portalem Wikitravel (najlepiej z wersją angielską, gdyż jest o wiele bardziej rozbudowana niż wersja polska).

    Noclegi:

    Noclegi zarezerwujesz dzięki naszej multiwyszukiwarce TanieHotele.be.

    hoteleGIF-nowyjork600x218px

    Ubezpieczenie turystyczne:

    Nikomu źle nie życzymy, ale jak każdy z nas wie – wypadki chodzą po ludziach (niestety). Chcesz mieć spokojny urlop bez zmartwień? Już za kilka złotych dziennie możesz wykupić ubezpieczenie turystyczne. Dzięki niemu będziesz spał i wypoczywał spokojnie, relaksując się i zwiedzając. Taki komfort kosztuje bardzo mało, a jakże pozytywnie wpływa na wypoczynek.

    >> WYLICZ SWOJĄ SKŁADKĘ / KUP UBEZPIECZENIE TURYSTYCZNE

    Dzięki ofercie ubezpieczenia bardzo prosto i szybko wyliczysz swoją składkę (to przeważnie tylko kilka złotych dziennie!) a także bezproblemowo wykupisz ubezpieczenie przez internet. Szybko i wygodnie. Zajmie Ci to tylko kilka chwil.


    mleko

    Komentarz(1)

    Opublikuj komentarz

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *