Home przejazdy 39 PLN i… podróżujecie pociągami przez całą majówkę!
39 PLN i… podróżujecie pociągami przez całą majówkę!

39 PLN i… podróżujecie pociągami przez całą majówkę!

39 zł… już za tyle można podróżować po Polsce przez cały długi weekend majowy. Na wszystkich trasach, od morza po góry, o dowolnych porach!

>> SPRAWDŹ TEŻ OFERTĘ PKP INTERCITY NA MAJÓWKĘ!

W skrócie:

W tym roku za jedyne 39 PLN będziecie mogli podróżować przez 6 różnych dni: od piątku 29 kwietnia (od 18:00) do środy 4 maja (do 6:00). Dowolną liczbę razy, na wszystkich trasach, po całej Polsce i nie tylko!

Więcej informacji:

Tegoroczny układ dni w kalendarzu sprzyja wyjazdom. Jeśli weźmiemy tylko jeden dzień urlopu (poniedziałek 2 maja) to możemy wyjechać aż na sześć dni. Możemy wybrać relaks nad morzem (sprawdź oferty), wycieczki po górskich szlakach i noclegi w górach (sprawdź oferty). Możemy też zdecydować się na przejażdżki rowerowe czy też wybrać wypoczynek w ciszy i spokoju (sprawdź oferty).

A może wszystko po kolei? Do celu naszej podróży dojedziemy dzięki w/w ofercie Przewozów Regionalnych. Bo wtedy nie trzeba się ograniczać :)

>> WOLISZ SAMOLOT? SPRAWDŹ LISTĘ LOTÓW JUŻ OD 18 PLN!

Jak skorzystać z oferty? Dwa warianty!

Wystarczy kupić bilet turystyczny, który w tym roku wyjątkowo będzie ważny przez cały długi weekend:
– we wszystkich pociągach REGIO
– na każdej trasie
– o dowolnej godzinie.


Jak co roku najpopularniejszych wyborem będzie mini bilet turystyczny za 39 zł, z którym będzie można odbyć dowolną liczbę podróży od piątku (29 kwietnia) od godz. 18:00 do środy (4 maja) do godz. 6:00.

Jest też alternatywa. Dla osób, które w podróż chcą się wybrać nie tylko pociągami Przewozów Regionalnych jest specjalna promocja: bilet turystyczny – kosztuje on 45 PLN, tylko 6 PLN więcej od wersji “mini”. Będzie on ważny w takim samym terminie jak jego tańszy wariant.

>> MAJÓWKA 2016: PONAD 130 OFERT NOCLEGÓW – SPRAWDŹ!

Co otrzymamy więcej? Dzięki niemu podczas weekendowych podróży będziecie można korzystać nie tylko z połączeń REGIO, ale także z pociągów osobowych sześciu innych przewoźników: Arrivy RP, Kolei Dolnośląskich, Kolei Śląskich, Kolei Wielkopolskich, Kolei Małopolskich i Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej.

A co z zagranicą? Musicie pamiętać, że z biletem turystycznym (jak z i mini biletem turystycznym) możecie podróżować także do Czech i do Niemiec. Bilety obowiązują do pierwszych stacji położonych za granicą.

W bilecie turystycznym pisaliśmy też przy okazji Walentynek (sprawdź wpis)

>> RYANAIR Z GWARANTOWANĄ PRZESIADKĄ? REWOLUCJA W LINII!
mleko

Komentarz(7)

    1. Wyliczyli to tak – “od piątku (29 kwietnia) od godz. 18:00 do środy (4 maja) do godz. 6:00”.

      Jest: piątek, sobota, niedziela, poniedziałek, wtorek i środa. Lekko naciągane, ale jednak to 6 dni.

      1. Przeliczając to jednak na doby od piątku od g.18 do środy g.6 rano, to nawet pięć dób nie wychodzi. Więc nawet pięc pełnych dni tutaj nie ma a tu naliczyli aż sześć! Haha brawo Panie Redaktorze!! :D

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *