logo

Home przejazdy Przewozy Regionalne: nieograniczone przejazdy dla dwóch osób za jedyne 39 PLN
Przewozy Regionalne: nieograniczone przejazdy dla dwóch osób za jedyne 39 PLN

Przewozy Regionalne: nieograniczone przejazdy dla dwóch osób za jedyne 39 PLN

Przewozy Regionalne przygotowały specjalną promocję “Kolej na Wielką Miłość w Mini Cenie”. Dzięki niej w najbliższy weekend dwie osoby będą mogły podróżować w ramach jednego mini biletu turystycznego. To idealne rozwiązanie dla par na walentynki.

Mini bilet turystyczny uprawnia do nieograniczonej liczby przejazdów pociągami REGIO od godziny 18.00 w piątek do godziny 6.00 w poniedziałek. Na weekend walentynkowy Przewozy Regionalne przygotowały specjalną promocję “Kolej na Wielką Miłość w Mini Cenie”. W ramach niej od piątku 12 lutego do poniedziałku 15 lutego 2016 roku na jednym bilecie podróżować mogą dwie osoby.

>> SPRAWDŹ INNE PROMOCJE NA PRZEJAZDYlogo

Mini bilet turystyczny kosztuje tylko 39 zł. To jedna z najlepszych ofert na weekendowe wyjazdy. Dzięki niemu w ramach jednego biletu można zwiedzić praktycznie całą Polskę za niewielką cenę. Dodatkowo specjalnie na walentynki o połowę obniżamy koszt podróży dla par. Bilet można kupić w kasie biletowej, za pośrednictwem biletomatu oraz w pociągu u konduktora (w przypadku rozpoczęcia podróży na stacji, na której nie ma czynnej kasy biletowej).

Mini bilet turystyczny to oferta dla osób podróżujących wyłącznie pociągami Przewozów Regionalnych, za to w bardzo korzystnej cenie.”

Więcej informacji o mini bilecie turystycznym można znaleźć tutaj.


mleko

Komentarz(1)

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *