logo


Home informacja Ryanairem na Cypr już od 3 listopada

Ryanairem na Cypr już od 3 listopada

Dzisiaj Ryanair oficjalnie ogłosi rozpoczęcie lotów na Cypr (lotniska Larnaka oraz Pafos). Szczegóły zostaną ujawnione już niedługo podczas konferencji prasowej. Rozpoczęcie lotów przez Ryanair będzie dobrą okazją, aby zwiedzić tą wspaniałą wyspę. Pozostaje czekać czy na tej trasie pojawią się ciekawe promocje…
logo

Aktualizacja: Trasa startuje 3 listopada. Loty będą odbywać się 2 razy w tygodniu na trasie Bruksela Charleroi – Larnaca w środy i soboty. Znamy już godziny: loty na Cypr: 07:30 – 11:55, powroty: 12:20 – 16:45. Z okazji otwarcia tej trasy podczas weekend przewoźnik zapowiada bilety w cenie 5EUR/21PLN. Obecnie bilety kosztują 34,99 EUR.
logo
mleko

Komentarz(12)

  1. Trzeba przyznać francy że choć wkurza wszystkich swoim podejściem do klienta to siatkę połaczeń maja super i wydaje mi się dość dobre wyczucie gdzie atakować nowe kierunki. Wizz trochę słabnie zwłąszcza że daje sie pokonać. Na niektórych kierunkach praktycznie pozostaje tylko franca, która nieco wykorzystuje swoją pozycję na rynku. Cypr to dobry pomysł. Ciekawe jakie będą ceny.

  2. to chyba zależy jeszcze gdzie, ale część turystyczna Limassol, Paphos na pewno no i noclegi drogie wystarczy sobie zobaczyć na booking.com a tanich hosteli to tam chyba nie ma. Do zwiedzania polecam Kourion Archeological Site okolice Limassol.

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *