Home promocja Ryanair na weekend: bilety w cenie od 21 PLN (Akt. w grudniu bilety po 5PLN!)

Ryanair na weekend: bilety w cenie od 21 PLN (Akt. w grudniu bilety po 5PLN!)

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią podczas konferencji prasowej, na której Ryanair poinformował o otwarciu połączeń na Cypr ( KLIK ), od jutra aż do końca poniedziałku bilety w Ryanair będzie można nabyć w cenie od 21 PLN/5EUR. Po serii promocji 33PLN i 41PLN będzie to dobra okazja, aby nabyć bilety na wrzesień, październik bądź listopad.


Aktualizacja 2010.08.20, 07:29: W grudniu (i końcówce listopada) w rozkładzie jest inne promocja na niektórych trasach, zamiast 21PLN bilety można kupić za 5 PLN!!!

mleko

Komentarz(53)

  1. Faktycznie – obwarzanki na HHN z posypką – rewelacja :) To plus kawa zrekompensowało mi nieciekawą noc. Bo windy szczerze mówiąc nie znalazłam (oblatywałam w kółko lotnisko i nawet żadnych podejrzanych drzwi nie było) więc spędziłam nockę na siedząco… Ale pogoda w Chorwacji zrekompensowała mi wszystko. Także do wycieczek z noclegami na HHN jestem już przekonana – już szukam kolejnych.

  2. Moze wiecie dlaczego nie ma w grudniu lotow z Alicante do Gda?ska . Bardzo mi pasowal ten lot szybki i prawie bezposredni . A tak w ogole to jak wy lapiecie te tanie loty? Jak ktos cos wie to dzieki za odpowiec .

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *