Home loty Wizz Air: do 30% rabatu na wybrane loty oraz na usługę Wizz Flex
Wizz Air: do 30% rabatu na wybrane loty oraz na usługę Wizz Flex

Wizz Air: do 30% rabatu na wybrane loty oraz na usługę Wizz Flex

Dwie promocje w jeden dzień!

To już kolejna okazja na tańsze podróże – w ramach Black Week 2021 (TUTAJ WIĘCEJ OKAZJI)

Warunki podróży:

Podróż odbywamy na pokładzie Wizz Air tylko z Bagażem Podręcznym. Więcej info o warunkach podróży znajdziecie na stronie WizzAir.com.

Promocja dotyczy wybranych lotów Wizz Air i rezerwacji dokonanych 25 listopada 2021 – na wybrane podróże do 26 marca 2022. Tym razem obniżka jest dostępna dla wszystkich.

>> KORONAWIRUS i PODRÓŻE – NOWE INFORMACJE

Zniżka 30% dotyczy tylko taryfy biletu i nie obejmuje opłaty manipulacyjnej.

Pamiętajcie, że niektóre trasy nie mają obniżki 30%, ale… mają dobre ceny. Już od 4 PLN! Otóż od października w systemie Wizz Air pojawiają się loty tańsze niż 39 PLN – za 4, 19 czy 32 PLN za odcinek. Takie ceny są możliwe dzięki nowej pozycji w cenniku nazwanej “Zniżka na opłatę administracyjną“. Może ona wynosić 9 PLN, 27 PLN albo nawet i 34 PLN zniżki (oryginalnie opłata administracyjna ma wysokość 37 PLN).

To oczywiście odpowiedź na coraz to częstsze promocje Ryanair z niższymi cenami lotów, np. 19 PLN za odcinek.

Przykładowe rezerwacje:


i… potencjalnie mnóstwo innych tras Wizz Air (Lizbona, Porto, Barcelona, Malta…). Wystarczy przejrzeć KALENDARZE DAT oraz stronę przewoźnika!

*Zniżka Wizz Discount Club będzie widoczna po przejściu na stronę Wizz Air i zalogowaniu się na swoje konto Wizz. Link kieruje Was do porównywarki, która od razu sprawdzi alternatywne połączenia.

Noclegi i wynajem auta:

Noclegi w miejscu docelowym zarezerwujesz dzięki multiwyszukiwarce Kayak.pl

Z kolei z wynajmem auta pomoże Wam nasz poradnik o wynajmie aut, a najlepsze oferty znajdziecie w serwisie TanieAuta.be

>> WIĘCEJ WPISÓW Z KATEGORII “NEWS”

Regulamin promocji:

Promocja 1 obowiązuje 25 listopada 2021 r. od godziny 00:00 do godziny 23:59 czasu środkowoeuropejskiego (“Okres promocyjny 1”). Promocja 1 oznacza 30% zniżki na cenę biletu. Zniżka w wysokości 30% dotyczy ceny biletu, z wyłączeniem opłaty administracyjnej. Zniżka w wysokości 30% dotyczy wybranych lotów dostępnych na stronie internetowej wizzair.com oraz w aplikacji mobilnej WIZZ w okresie promocyjnym 1. Promocja 1 dotyczy tylko rezerwacji dokonanych na stronie wizzair.com lub w aplikacji mobilnej WIZZ.

Promocja 2 obowiązuje od 25 listopada 2021 r. od godziny 00:00 do 23:59 czasu środkowoeuropejskiego (“Okres promocyjny 2”). Promocja 2 oznacza zniżkę na WIZZ Flex w wysokości 30%: zniżka w wysokości 30% dotyczy usługi WIZZ Flex zakupionej na stronie wizzair.com lub w aplikacji mobilnej WIZZ wraz z taryfą Basic na pasażera i lot. Zniżka w wysokości 30% obowiązuje na wybrane loty dostępne na stronie wizzair.com i w aplikacji mobilnej WIZZ w okresie promocyjnym 2. Promocja nie dotyczy rezerwacji grupowych ani rezerwacji zakupionych razem z WIZZ GO lub WIZZ Plus. Wykupując usługę WIZZ Flex w okresie promocyjnym 2, użytkownik przyjmuje do wiadomości i akceptuje powyższe warunki oraz warunki i zasady Wizz Flex.

Promocje nie mają zastosowania do rezerwacji grupowych. Promocje mogą być łączone i stosowane razem. Udział w Promocji 1 jest warunkiem udziału w Promocji 2, ponieważ WIZZ Flex można nabyć tylko podczas rezerwacji lotu.


mleko

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *