Home loty Mila za minutę spędzoną w Dubaju – promocja Emirates Skywards
Mila za minutę spędzoną w Dubaju – promocja Emirates Skywards

Mila za minutę spędzoną w Dubaju – promocja Emirates Skywards

Promocja!

Nowa promocja

W ramach Emirates Skywards, wielokrotnie nagradzanego programu lojalnościowego Emirates i flydubai ogłoszono specjalną ofertę “Mile-A-Minute“, w której można zdobyć do 5000 mil podczas przesiadki lub wakacji w Dubaju. To najlepszy czas na poznanie wielu atrakcji Dubaju – miasto przygotowuje się do organizacji Expo 2020 oraz obchodów 50. rocznicy ZEA, które odbędą się w grudniu. Oferta dotyczy wszystkich biletów lotniczych Emirates zakupionych między 1 sierpnia 2021 r. a 31 marca 2022 r. na podróż między 1 października 2021 r. a 31 marca 2022 r.*

1 mila Skywards za każdą minutę spędzoną w Dubaju

Klienci Emirates mogą zdobyć 1 milę Skywards za każdą minutę spędzoną w Dubaju między październikiem 2021 r. a marcem 2022 r. Obecni i nowi członkowie Emirates Skywards, którzy zarejestrują się w programie przed 31 marca 2022 r., mogą skorzystać z oferty na stronie emirates.com. Wystarczy zarezerwować bilet, aby poznać najlepsze atrakcje Dubaju i zdobyć do 5000 mil Skywards podczas pobytu w tym mieście.*

>> WIĘCEJ WPISÓW Z KATEGORII “NEWS”


Odwiedź Dubaj

Odkąd Dubaj otworzył się na turystykę, pozostaje jednym z najpopularniejszych miejsc na wakacje. Od skąpanych w słońcu plaż po światowej klasy gościnność i obiekty rekreacyjne, Dubaj oferuje różnorodne doświadczenia na światowym poziomie. Jest jednym z pierwszych miast na świecie, które otrzymało oznaczenie ?Safe Travels? od Światowej Rady Podróży i Turystyki (WTTC). To potwierdzenie wszechstronnych i skutecznych działań podjętych przez władze, które mają na celu zapewnienie gościom zdrowia i bezpieczeństwa.

>> PODRÓŻE LAST MINUTE (i nie tylko) Z POLSKI – NAJLEPSZE OKAZJE!

Expo 2020 rozpocznie się 1 października 2021 r. i potrwa do 31 marca 2022 r. Podróżni mogą być spokojni o bezpieczną podróż, a na miejscu czekają na nich niezwykłe pokazy na żywo, festiwale, wydarzenia kulinarne i inspirujące warsztaty. Światowe wydarzenie przyciągnie ponad 25 milionów odwiedzających z ponad 190 krajów na całym świecie. Więcej informacji znajduj się pod linkiem.

Zapraszamy do dołączenia do ogólnokrajowych uroczystości z okazji Złotego Jubileuszu ZEA. Z tej okazji w całym kraju mieszkańcy i goście świętują 50 lat historycznych osiągnięć Zjednoczonych Emiratów Arabskich, a na odwiedzających czekają ekscytujące uroczystości i wydarzenia.

>> KORONAWIRUS I PODRÓŻE – SPRAWDŹ INNE NASZE WPISY

Treść wpisu pochodzi z informacji prasowej przewoźnika

mleko

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *