Home loty Elastyczne bilety Air France KLM przedłużone do wiosny 2022
Elastyczne bilety Air France KLM przedłużone do wiosny 2022

Elastyczne bilety Air France KLM przedłużone do wiosny 2022

Przydatne!

Elastyczne zasady na dłużej

Osoby, które zamierzają zakupić bilety na lot Air France lub KLM mogą nadal bez obaw planować swoje podróże, ponieważ w razie nieoczekiwanej zmiany planów, będzie można zmienić lot lub anulować podróż, bez dodatkowych kosztów i bez podawania powodu. Obie linie podjęły decyzję o przedłużeniu elastycznych zasad dotyczących zmian i zwrotów biletów. Będą one obowiązywać do 31 marca 2022.

>> WIĘCEJ WPISÓW Z KATEGORII “NEWS”

Od początku kryzysu związanego z COVID-19 Air France i KLM dokładają starań, aby pomóc swoim klientom w bezstresowym planowaniu podróży. W obu liniach obowiązuje nowa, elastyczna polityka handlowa, w ramach której wszystkie bilety są w pełni modyfikowalne. Klienci podróżujący liniami Air France i KLM mogą bezpłatnie zmienić swoją rezerwację lub zrezygnować z podróży bez podawania powodu i niezależnie od taryfy w bilecie.

Te elastyczne zasady zostały przedłużone i podróżni będą mogli z nich korzystać do 31 marca 2022 roku.

>> KORONAWIRUS I PODRÓŻE – SPRAWDŹ INNE NASZE WPISY

Dwie opcje modyfikacji biletów

W konsekwencji pasażer, który posiada dowolny bilet Air France lub KLM z datą podróży do 31 marca 2022 r. ma prawo do:

bezpłatnej zmiany swojej rezerwacji, niezależnie od taryfy biletu

** Zmianie podlega data lotu lub/i kierunek docelowy. Klient może dokonać zmiany swojej rezerwacji najpóźniej do dnia pierwszego lotu w bilecie. Jeśli cena nowego biletu (w nowych datach / na nowej trasie) będzie wyższa, klient zostanie obciążony różnicą w cenie.

całkowitej rezygnacji z podróży i wniosku o zwrot

***Jeśli taryfa, w której został wystawiony bilet nie zezwala na zwrot, klient może dokonać zwrotu środków na kupon podróżny, który jest ważny przez kolejny rok. W tym czasie, kuponem można “zapłacić” za koleją dowolną podróż Air France/KLM, a w razie niewykorzystania można go zwrócić i odzyskać pieniądze.


>> POTRZEBUJESZ WALUTY NA WYJAZD? SPRAWDŹ PROMOCJE INTERNETOWEGO KANTORU!

W przypadku, gdy lot zostanie odwołany przez linię lotniczą, klienci mają możliwość zażądania pełnego zwrotu kosztów biletu bezpośrednio na konto Klienci, którzy zakupili swoje bilety bezpośrednio w Air France i KLM (przez Internet) – mogą, w razie potrzeby, zmienić lub zwrócić swoje bilety również online, poprzez strony airfrance.pl i klm.pl lub telefonując na infolinię (numery na stronie).

Treść wpisu pochodzi z informacji prasowej przewoźnika

mleko

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *