Home loty Masz firmę? Od tej linii dostaniesz 10 000 punktów za darmo!
Masz firmę? Od tej linii dostaniesz 10 000 punktów za darmo!

Masz firmę? Od tej linii dostaniesz 10 000 punktów za darmo!

Promocja

Aby uczcić Międzynarodowy Dzień Sektora MŚP ustanowiony przez ONZ oraz rolę, jaką małe i średnie przedsiębiorstwa odgrywają w ożywieniu gospodarczym po pandemii, linie Emirates pomagają przedsiębiorcom w powrocie w przestworza. Program promocyjny Business Rewards umożliwia nowym członkom przekształcenie kosztów ich podróży w nagrody.

>> SPECJALNIE DLA MLECZNYCH! ŚWIETNA KARTA NA WYJAZDY

Małe i średnie firmy, które zarejestrują konto w korporacyjnym programie lojalnościowym Emirates Business Rewards do 27 lipca 2021 r., otrzymają premię w wysokości 10 000 punktów Business Reward, co odpowiada jednemu biletowi powrotnemu w klasie ekonomicznej do wybranych miejsc w Europie.

Linie Emirates mają obecnie ponad 20 000 małych i średnich firm zarejestrowanych w programie Business Rewards i zapewniają im szereg korzyści, w tym uproszczoną rejestrację, łatwiejsze zdobywanie i wymianę punktów, większą elastyczność w zatrzymywaniu i wykorzystywaniu punktów, a także możliwości podwyższenia klasy czy rezerwacje nawet w ostatniej chwili.

>> KORONAWIRUS I PODRÓŻE – SPRAWDŹ INNE NASZE WPISY

Wraz z łagodzeniem przez kraje ograniczeń wjazdowych, podróże służbowe zaczęły nabierać tempa, a małe i średnie przedsiębiorstwa chcą je sprawnie planować. Dzięki pojawieniu się nowych możliwości, MŚP stały się motorem dla popytu na podróże służbowe.

>> ZAREJESTRUJ SIĘ W EMIRATES BUSINESS REWARDS

Linie Emirates wspierają małe i średnie firmy dotknięte pandemią. Członkowie programu Emirates Business Rewards korzystają z elastycznych zasad rezerwacji, które są jednymi z najkorzystniejszych w branży. Linie lotnicze umożliwiają planowanie podróży bez stresu dzięki ubezpieczeniu od wielu ryzyk. Od początku pandemii członkowie programu Business Rewards otrzymywali dodatkowe benefity, jak choćby przedłużenie ważność punktów w przypadku konieczności zmiany planów podróży.


Członkowie programu Business Rewards, mając pewność planowania podróży, najczęściej odwiedzali w pandemii Londyn, Manilę, Paryż, Kair, Mediolan i Bejrut. Dubaj nadal jest kluczowym miejscem, gdzie regularnie podróżują członkowie Business Rewards, głównie ze względu na otwarte środowisko biznesowe ? także podczas pandemii, światowej klasy infrastrukturę i kwitnący ekosystem start-upów.

>> KORONAWIRUS I PODRÓŻE – SPRAWDŹ INNE NASZE WPISY

Treść wpisu pochodzi z informacji prasowej przewoźnika

mleko

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *