Home loty Ile lotów potrzeba na transport 247 koni z Liege do Tokio?
Ile lotów potrzeba na transport 247 koni z Liege do Tokio?

Ile lotów potrzeba na transport 247 koni z Liege do Tokio?

Takie pytanie???

Gdy oczy entuzjastów sportu z całego świata zwracają się w stronę Tokio, grupa wyjątkowych czempionów udaje się do japońskiej stolicy specjalnymi lotami obsługiwanymi przez linie Emirates.

>> UNIJNY CERTYFIKAT COVID – OD 1 LIPCA JUŻ OFICJALNIE W CAŁEJ UNII EUROPEJSKIEJ!

Linie Emirates SkyCargo planują zaledwie 8 lotów, aby na pokładzie nowoczesnego i wydajnego samolotu towarowego Boeing 777, który może przewozić około 100 ton ładunku podczas jednego lotu, przewieźć 247 koni w 131 specjalnie zaprojektowanych boksach, 59 opiekunów zwierząt, 100 ton dedykowanego sprzętu i, co najważniejsze, 20 ton jedzenia i picia dla sportowych czempionów. Zaplanowano też 8 lotów powrotnych do Liege z Tokio.

Emirates SkyCargo, linie lotnicze cargo należące do Emirates, obsłużą 8 lotów czarterowych, aby przetransportować 247 koni z Liege do Tokio. Pierwszy lot z 36 końmi wylądował już na lotnisku Haneda w Tokio. Emirates będą też obsługiwać dodatkowe 8 lotów powrotnych z Tokio do Liege. Przewoźnik współpracuje z Peden Bloodstock, wiodącym międzynarodowym specjalistą od transportu koni dla tego czarteru.

Podczas lotów konie będą wygodnie osadzane w specjalnie zaprojektowanych dla nich boksach. Linie Emirates SkyCargo przetransportują 131 takich boksów, a w nich 247 koni. Ponadto ze zwierzętami będzie podróżowało 59 opiekunów, którzy zapewnią koniom dobrą opiekę, pokarm i pojenie podczas lotu z Liege do Hanedy, przez krótki postój w Dubaju. Następnie linie Emirates będą przewozić z Liege 20 ton żywności i picia dla zwierząt oraz 100 ton specjalnego sprzętu.

>> PODRÓŻE LAST MINUTE (i nie tylko) Z POLSKI – NAJLEPSZE OKAZJE!


Emirates mają wieloletnie doświadczenie w transporcie koni na sześciu kontynentach na międzynarodowe imprezy sportowe. Emirates są także sponsorem tytularnym wielu prestiżowych, światowych turniejów wyścigów konnych oraz sponsorem Godolphin, wiodącego na świecie zespołu w tej dyscyplinie sportu.

Linie Emirates dysponują flotą nowoczesnych samolotów towarowych Boeing 777 i dobrze wyszkolonym zespołem, aby zapewnić koniom komfortowy i bezstresowy lot. Przewoźnik przestrzega przepisów krajowych i międzynarodowych dotyczących transportu żywych zwierząt, w tym przepisów IATA Live Animals (LAR).

>> KORONAWIRUS I PODRÓŻE – SPRAWDŹ INNE NASZE WPISY

Więcej informacji na temat transportu koni można znaleźć pod tym linkiem.

Treść wpisu pochodzi z informacji prasowej przewoźnika


mleko

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *