logo

Home loty Emirates: letni rozkład to jeszcze więcej lotów do Dubaju
Emirates: letni rozkład to jeszcze więcej lotów do Dubaju

Emirates: letni rozkład to jeszcze więcej lotów do Dubaju

Informacje!

Linie Emirates planują stopniowe zwiększenie liczby połączeń na trasie Warszawa-Dubaj, aby jesienią wrócić do codziennych przelotów z Warszawy do Dubaju.

Obecnie wykonywane są cztery cotygodniowe rejsy Emirates na trasie Warszawa-Dubaj – w środy, czwartki, piątki i niedziele.

Od 1 czerwca 2021 dodatkowe loty będą realizowane we wtorki, od 3 lipca wracają przeloty w soboty, a od 2 sierpnia 2021 w poniedziałki. Od 1 listopada znowu będziemy mogli polecieć do Dubaju z Emirates 7 dni w tygodniu.

>> SPRAWDŹ PROMOCJE EMIRATES

Polscy klienci mogą zaplanować dogodną podróż do Dubaju oraz innych popularnych miejsc wakacyjnych, takich jak Malediwy, Seszele czy Kolombo.

Nowy, letni rozkład lotów będzie idealną opcją zarówno dla tych, którzy podróżują do Dubaju, jak i tych, którzy latają do dalszych miejsc, w tym na Malediwy czy Seszele. Czas oczekiwania na transfer po przylocie do Dubaju ulegnie znacznemu skróceniu, co sprawi, że podróże będą jeszcze wygodniejsze. W środy i piątki samolot Emirates EK180 odleci z Warszawy o godzinie 15:00 i przyleci do Dubaju o 22.45. W czwartki i niedziele EK178 odlatuje o 21:40 i przylatuje do Dubaju o 5:25 rano.

Lataj z Emirates na Seszele

Seszele niedawno otworzyły swoje granice dla podróżnych zza granicy bez wymagań dotyczących szczepień lub kwarantanny. Osoby przybywające na Seszele są zobowiązane jedynie do przedstawienia negatywnego testu PCR na Covid-19 wykonanego nie później niż 72 godziny przed odlotem. Podróżni nie podlegają kwarantannie, a po wjeździe na Seszele mogą swobodnie i bez ograniczeń poruszać się po wyspach. Nie ma minimalnej długości pobytu w hotelu po przyjeździe.

>> SPRAWDŹ LOTY Z POLSKI NA SESZELE!

Lataj z Emirates na Malediwy

Do tej pory linie Emirates oferowały swoim klientom 24 loty tygodniowo na Malediwy Boeingiem 777-300ER. Od 28 marca do 18 kwietnia przewoźnik zwiększył liczbę lotów do 28 tygodniowo, oferując klientom lepszą łączność z popularnym celem podróży na Oceanie Indyjskim przez Dubaj.

Na turystów czekają światowej klasy kurorty spa, dziewicze plaże i niezwykły podwodny świat w jednym z najlepszych miejsc do nurkowania na ziemi.logo

>> SPRAWDŹ LOTY Z POLSKI NA MALEDIWY!

Wszyscy podróżujący na Malediwy, z wyjątkiem obywateli Malediwów, muszą przedstawić negatywny wynik testu PCR COVID 19, przeprowadzony w ciągu 96 godzin przed wylotem. Podróżni proszeni są również o wypełnienie internetowego formularza na 24 godziny przed przybyciem.

Wskazówka dla podróżujących: więcej przestrzeni osobistej i prywatności podczas lotu w klasie ekonomicznej

Klienci Emirates podróżujący w klasie ekonomicznej mogą teraz cieszyć się jeszcze większą przestrzenią osobistą i prywatnością na pokładzie dzięki możliwości zakupu do trzech pustych sąsiednich miejsc.

>> SPRAWDŹ WIĘCEJ INFORMACJI O TEJ USŁUDZE (NASZ WPIS)

Miejsca te będą oferowane wszystkim klientom klasy ekonomicznej posiadającym potwierdzoną rezerwację. Nie będą oni mogli wcześniej zarezerwować pustych miejsc, ponieważ są one zależne od dostępności. Puste miejsca będą oferowane do zakupu wyłącznie przy stanowisku odprawy na lotnisku przed odlotem, a ich koszt waha się od 200 AED do 600 AED (od ok 200 do 600 zł) za jedno miejsce. W zależności od sektora lotów, do ceny należy doliczyć obowiązujące podatki.

Fragmenty tekstu pochodzą z informacji prasowych przewoźnikalogo
mleko

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *