Home loty Więcej miejsca dla pasażerów klasy ekonomicznej Emirates dzięki opcji zakupu pustych sąsiednich miejsc
Więcej miejsca dla pasażerów klasy ekonomicznej Emirates dzięki opcji zakupu pustych sąsiednich miejsc

Więcej miejsca dla pasażerów klasy ekonomicznej Emirates dzięki opcji zakupu pustych sąsiednich miejsc

Informacje!

Pasażerowie Emirates podróżujący klasą ekonomiczną mogą teraz cieszyć się jeszcze większą przestrzenią i prywatnością na pokładzie samolotu dzięki możliwości zakupu do trzech pustych sąsiadujących ze sobą miejsc.


Miejsca będą oferowane wszystkim klientom klasy ekonomicznej z potwierdzoną rezerwacją lotu. Wcześniejsza rezerwacja wolnych miejsc nie będzie możliwa, ponieważ jest to uzależnione od ich dostępności.

Puste miejsca będzie można zakupić przed odlotem, wyłącznie przy stanowisku odprawy na lotnisku, a ich koszt waha się od 200 AED do 600 AED (od ok 200 do 600 zł za jedno miejsce). W zależności od sektora lotów, do ceny należy doliczyć obowiązujące podatki.

>> SPRAWDŹ INNE WPISY Z KATEGORII “NEWSY”

Linie Emirates wprowadziły swój nowy produkt w oparciu o opinie klientów, wychodząc naprzeciw potrzebom wielu podróżnych poszukujących dodatkowej prywatności i przestrzeni podczas lotu w klasie ekonomicznej.

Dotyczy to np. par, które chciałyby mieć cały rząd tylko dla siebie (maksymalnie trzy miejsca w tym samym rzędzie), rodziców podróżujących z niemowlętami na kolanach lub tych, którzy po prostu chcą mieć więcej miejsca podczas podróży w czasie pandemii.

Oprócz nowej opcji wykupienia pustych miejsc, linie Emirates oferują obecnie pasażerom klasy ekonomicznej możliwość wybrania dowolnego miejsca w samolocie w zależności od potrzeb związanych z podróżą, a są to:

miejsca z dodatkową przestrzenią na nogi: siedzenia przy drzwiach oferujące dodatkową przestrzeń;
podwójne miejsca: są to siedzenia w rzędzie z tyłu Boeinga 777 oraz na górnym pokładzie A380;
preferowane miejsca: siedzenia w pierwszej części kabiny i na górnym pokładzie A380, które umożliwiają wyjście z samolotu w pierwszej kolejności;
miejsca zwykłe: wszystkie inne miejsca w klasie ekonomicznej.

Powyższe miejsca można wykupić na stronie Emirates.com, za pomocą infolinii Emirates, przy odprawie na lotnisku, na pokładzie i za pośrednictwem biur podróży. W zależności od rodzaju zarezerwowanej taryfy lub posiadanego statusu członkowskiego Emirates Skywards wybór miejsc z wyprzedzeniem w klasie ekonomicznej może być bezpłatny lub dodatkowo płatny. Więcej informacji znajduje się na stronie emirates.com.


Linie Emirates wprowadziły również zniżki na nadbagaż, aby umożliwić pasażerom latającym na najważniejszych trasach zabranie do domu tego, czego najbardziej potrzebują.

Zniżki te wahają się cenowo od 35% do 60% od normalnych stawek w zależności od sektora i muszą być wcześniej zarezerwowane i opłacone z góry (do 4 godzin przed odlotem) na emirates.com lub za pośrednictwem biur Emirates. Więcej informacji można znaleźć na stronie emirates.com.

Treść wpisu pochodzi z informacji prasowej przewoźnika

mleko

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *