Home loty Do Azji z bagażem podręcznym. “Gołe” taryfy w PLL LOT
Do Azji z bagażem podręcznym. “Gołe” taryfy w PLL LOT

Do Azji z bagażem podręcznym. “Gołe” taryfy w PLL LOT

Informacje.

Taryfa Economy SAVER, czyli oferty biletów w atrakcyjnej cenie wyłącznie z bagażem podręcznym, do tej pory była dostępna na trasach europejskich LOT-u oraz w rejsach do USA i Kanady. Ze względu na dużą popularność oferty, polski przewoźnik zdecydował się udostępnić ją do sprzedaży również na obsługiwanych przez LOT trasach azjatyckich.

Oferta już jest dostępna w sprzedaży dla podróży rozpoczynających po 1 grudnia 2020. z Polski, Węgier i wybranych pozostałych krajów europejskich (z przesiadką w Warszawie).

>> SPRAWDŹ CENY BILETÓW NA LOT.COM

W ramach taryfy LOT Economy SAVER pasażerowie mają możliwość zabrania ze sobą bagażu podręcznego o wadze do 8 kg (przy czym suma trzech wymiarów bagażu podręcznego nie może przekraczać 118 cm) oraz dodatkowo do kabiny torbę z laptopem albo torebkę podręczną o maks. wymiarach 40 x 30 x 8 i wadze maks. 2 kg.

Przewoźnik wciąż pozostawi wybór pasażerom, którzy decydując się na taryfę Economy SAVER będą chcieli dodatkowo zakupić bagaż rejestrowany. Ceny zaczynają się od 270 PLN/ 70 USD/ 21200 HUF za jedną sztukę bagażu.

Na rejsach azjatyckich dostępne będą także regularne taryfy z możliwością nadania bagażu: LOT Economy Class (1 x 23 kg), LOT Premium Class (2 x 23 kg) i LOT Business Class (3 x 32 kg).

Na pokładzie Dreamlinera

Wszystkie połączenia dalekodystansowe LOT-u są obsługiwane wyłącznie Boeingami 787 Dreamliner, jednymi z najnowocześniejszych szerokokadłubowych samolotów świata. Dzięki zaawansowanej technologii, zapewniają maksymalne bezpieczeństwo poprzez filtrację powietrza za pomocą HEPA, pozwalają też utrzymać na pokładzie wyższe ciśnienie i większą wilgotność powietrza, niż inne samoloty pasażerskie tej klasy.
Wszystko to poprawia samopoczucie w czasie długiego lotu i redukuje efekt tzw. jet lagu.


Elastyczny bilet

Jednocześnie mając na uwadze niepewność związaną z podróżowaniem w czasach pandemii, przewoźnik zniósł także opłaty za dokonanie zmian w rezerwacji. Dzięki temu, pasażerowie mają teraz możliwość dowolną liczbę razy bezpłatnie zmienić datę i kierunek swojego lotu.

>> SPRAWDŹ ZASADY DARMOWEJ ZMIANY REZERWACJI

Oferta dotyczy biletów zakupionych w okresie od 10 września do 31 grudnia 2020 na wszystkie połączenia LOT-u, w każdej dostępnej taryfie, w tym również najtańszej opcji Saver. Dodając do tego szerokie możliwości zarządzania rezerwacją w przypadku odwołania lotu w wyniku pandemii, LOT jest obecnie w czołówce europejskich przewoźników pod względem elastyczności i otwartości na potrzeby pasażerów.

Treść wpisu pochodzi z informacji prasowej przewoźnika


mleko

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *