Home loty PLL LOT: będą ratunkowe loty z Albanii
PLL LOT: będą ratunkowe loty z Albanii

PLL LOT: będą ratunkowe loty z Albanii

Komunikat PLL LOT dot. lotów z Albanii do Polski

Nowy zakaz lotów obowiązuje od 2 września 2020. Pisałem o nim w TYM POŚCIE

Odwołane rejsy

PLL LOT informuje, że w związku z decyzją administracyjną o wstrzymaniu ruchu lotniczego pomiędzy Albanią a Polską, z dniem 1 września odwołane zostają połączenia PLL LOT z Tirany

Czarterowe rejsy “ratunkowe”

Dla pasażerów planujących powrót do kraju, LOT zorganizuje 2 rejsy czarterowe z Tirany do Warszawy w terminach 5 i 8 września br.

Obydwa rejsy zostaną zrealizowane w ramach czarterowych lotów specjalnych. Bilety na te połączenia nie są już dostępne w sprzedaży przez systemy rezerwacyjne oraz stronę LOT.com. Jednocześnie wszystkie bilety na te połączenia zakupione do 1 września br. zachowują ważność i nie wymagają potwierdzania rezerwacji.

>> SĄ TEŻ REJSY RATUNKOWE Z HISZPANII – WIĘCEJ INFO

Dla niektórych bilety za darmo!

Połączenia są dostępne bezpłatnie dla pasażerów PLL LOT, którzy posiadają już bilety na rejsy powrotne z Albanii do Polski oraz odpłatnie dla osób, które chcą z nich skorzystać i spełniają warunki wjazdu na terytorium Polski (z uwzględnieniem pierwszeństwa dla pasażerów PLL LOT powracających do Polski).

Pasażerowie posiadający bilety na rejsy PLL LOT zaplanowane po 1 września br., które zostały odwołane z przyczyn administracyjnych, otrzymają propozycję bezpłatnej zmiany terminu lotu powrotnego na jeden z wymienionych wyżej rejsów specjalnych. Z pasażerami skontaktują się konsultanci Contact Center LOT, którzy przedstawią dostępne opcje oraz dokonają zmian
w rezerwacji. Prosimy o pozostanie w kontakcie pod numerem telefonu podanym podczas zakupu biletu.


Wszyscy mogą kupić bilety!

>> SPRAWDŹ LOTY POWROTNE Z HISZPANII

Osoby posiadające prawo do wjazdu na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej i zainteresowane zakupem biletów na połączenia PLL LOT z Hiszpanii do Polski proszone są o przesłanie na adres [email protected] zgłoszenia zawierającego następujące informacje:

– imię i nazwisko (każdego zgłaszanego pasażera, w tym również dzieci)
– obywatelstwo zgodnie z dokumentem podróży
– dane kontaktowe – telefon i adres mailowy
– preferowany termin podróży

Na listy pasażerów wpisane zostaną jedynie zgłoszenia zawierające wszystkie ww. informacje. W tytule maila prosimy o umieszczenie hasła: ALBANIA. Cena biletu dla osoby dorosłej będzie wynosiła ok. 550 PLN.

Treść wpisu pochodzi z komunikatu przewoźnika


mleko

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *