Home loty PLL LOT: będą ratunkowe loty z Hiszpanii
PLL LOT: będą ratunkowe loty z Hiszpanii

PLL LOT: będą ratunkowe loty z Hiszpanii

Komunikat PLL LOT dot. lotów z Hiszpanii do Polski

Nowy zakaz lotów obowiązuje od 2 września 2020. Pisałem o nim w TYM POŚCIE

Odwołane rejsy

PLL LOT informuje, że w związku z decyzją administracyjną o wstrzymaniu ruchu lotniczego pomiędzy Hiszpanią a Polską, z dniem 1 września odwołane zostają następujące połączenia PLL LOT:

– loty do Barcelony zaplanowane do 25 października;
– loty do Madrytu zaplanowane do 30 września;
– loty do Palma de Mallorca zaplanowane do 25 października.

Czarterowe rejsy “ratunkowe”

Dla pasażerów planujących powrót do kraju, w okresie od 2 do 6 września br. LOT zorganizuje 7 rejsów czarterowych w następujących terminach:

– rejsy na trasie Barcelona – Warszawa: 2, 4 i 5 września;
– rejsy na trasie Madryt – Warszawa: 3, 4 i 6 września;
– rejsy na trasie Palma de Mallorca – Warszawa: 6 września.

>> SĄ TEŻ REJSY RATUNKOWE Z ALBANII – WIĘCEJ INFO

Wszystkie wymienione wyżej rejsy zostaną zrealizowane w ramach czarterowych rejsów specjalnych. Bilety na te połączenia nie są już dostępne w sprzedaży przez systemy rezerwacyjne oraz stronę LOT.com. Jednocześnie wszystkie bilety na te połączenia zakupione do 1 września br. zachowują ważność i nie wymagają potwierdzania rezerwacji.

Dla niektórych bilety za darmo!

Połączenia są dostępne bezpłatnie dla pasażerów PLL LOT, którzy posiadają już bilety na rejsy powrotne ze wskazanych miast w Hiszpanii do Polski oraz odpłatnie dla osób, które chcą z nich skorzystać i spełniają warunki wjazdu na terytorium Polski (z uwzględnieniem pierwszeństwa dla pasażerów PLL LOT powracających do Polski).


Pasażerowie posiadający bilety na rejsy PLL LOT zaplanowane po 1 września 2020, które zostały odwołane z przyczyn administracyjnych, otrzymają propozycję bezpłatnej zmiany terminu lotu powrotnego na jeden z wymienionych wyżej rejsów specjalnych. Z pasażerami skontaktują się konsultanci Contact Center LOT, którzy przedstawią dostępne opcje oraz dokonają zmian w rezerwacji. Prosimy o pozostanie w kontakcie pod numerem telefonu podanym podczas zakupu biletu.

Wszyscy mogą kupić bilety!

>> SPRAWDŹ LOTY POWROTNE Z HISZPANII

Osoby posiadające prawo do wjazdu na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej i zainteresowane zakupem biletów na połączenia PLL LOT z Albanii do Polski proszone są o przesłanie na adres [email protected] zgłoszenia zawierającego następujące informacje:

– imię i nazwisko (każdego zgłaszanego pasażera, w tym również dzieci),
– obywatelstwo zgodnie z dokumentem podróży,
– dane kontaktowe – telefon i adres mailowy,
– preferowaną trasę podróży (Barcelona-Warszawa, Madryt-Warszawa lub Palma de Mallorca-Warszawa) i termin podróży.

Na listy pasażerów wpisane zostaną jedynie zgłoszenia zawierające wszystkie ww. informacje. W tytule maila prosimy o umieszczenie hasła: HISZPANIA. Cena biletu dla osoby dorosłej będzie wynosiła ok. 700 PLN.

Treść wpisu pochodzi z komunikatu przewoźnika

mleko

Komentarz(1)

  1. Jak widać co niektórzy zarabiają na krzywdzie innych, LOT nie dokonał jeszcze zwrotów za skasowane rejsy z marca, a już szykują kolejne podwójne opłaty dla zdesperowanych, żenadaaaa

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *