Home loty PLL LOT zawiesza wszystkie loty do 31 maja 2020!
PLL LOT zawiesza wszystkie loty do 31 maja 2020!

PLL LOT zawiesza wszystkie loty do 31 maja 2020!

Najnowsze informacje!

Bez lotów aż do 31 maja 2020

Dosłownie chwilę temu otrzymaliśmy taką informację prasową:

“W nawiązaniu do obecnej niestabilnej sytuacji na międzynarodowych rynkach lotniczych oraz licznych obostrzeń związanych z przemieszczaniem w dobie pandemii koronawirusa SARS-CoV-2, Zarząd PLL LOT podjął decyzję o przedłużeniu zawieszenia połączeń lotniczych. Wszystkie rejsy pasażerskie LOTu, krajowe i międzynarodowe, zaplanowane do dnia 31 maja 2020 włącznie, zostają odwołane. O zmianach będziemy informować pasażerów na bieżąco.”

>> Od 4 maja ruszają hotele w Polsce. Zobacz jak będą wyglądać nasze pobyty!

Elastyczność w zmianie biletów

Mając na uwadze komfort naszych pasażerów w tej trudnej sytuacji, zmodyfikowaliśmy dotychczasową politykę wymiany biletów. Elastyczna możliwość zarządzania rezerwacją obejmuje teraz szereg ułatwień takich, jak wykorzystanie wartości biletu w postaci vouchera, możliwość zaplanowania podróży w innym terminie, czy możliwość zmiany trasy podróży. Czas na podjęcie decyzji został wydłużony do 12 miesięcy od daty zakupu biletu. Szczegółowa oferta dostępna jest na stronie lot.com

>> CZYTAJ: Hotele otwarte już od 4 maja! Kolejne luzowanie w Polsce

Ze względu na bardzo dużą liczbę napływających zgłoszeń i wydłużony czas oczekiwania, do dyspozycji pasażerów oddaliśmy elektroniczny formularz, umożliwiający samodzielną rejestrację zgłoszenia. Zmian w rezerwacji można także dokonywać za pośrednictwem Contact Centre LOT oraz u agenta, u którego został zakupiony bilet.


Co dalej? Zobaczymy!

Decyzja Zarządu PLL LOT odwołująca loty do 31 maja br. podyktowana jest przede wszystkim licznymi ograniczeniami w zakresie ruchu biznesowo-turystycznego, obowiązującymi na terenie Unii Europejskiej i innych krajów, w tym m.in. restrykcyjnymi obostrzeniami nakładanymi na podróżnych z zagranicy. Jednocześnie bacznie obserwujemy zmieniające się regulacje lokalne i międzynarodowe w zakresie otwierania granic i uruchamiania infrastruktury koniecznej do obsługi ruchu lotniczego.

>> PRZECZYTAJ TEŻ: RYANAIR – BĘDĄ LOTY ZA GROSZE! CZEKAMY :)

Na bieżąco szacujemy potencjał dla wznowienia połączeń pasażerskich i tworzymy scenariusze związane z popytem na konkretne kierunki podróży. W związku z niestabilną sytuacją na rynkach międzynarodowych i intensywnymi działaniami prewencyjnymi w zakresie COVID-19, jest jeszcze za wcześnie na wskazywanie konkretnych terminów wznowienia połączeń pasażerskich PLL LOT.

>> KORONAWIRUS: SPRAWDŹ WSZYSTKIE WPISY W TYM TEMACIE!

Treść wpisu pochodzi z informacji prasowej przewoźnika


mleko

Komentarz(1)

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *