Home loty Loty krajowe też zostaną zawieszone!
Loty krajowe też zostaną zawieszone!

Loty krajowe też zostaną zawieszone!

Nowe informacje!

Nieoficjalnie już wiadomo, że loty krajowe w Polsce też zostaną zawieszone. Oficjalne informacje w tej sprawie mają zostać przekazane podczas dzisiejszej konferencji około godziny 11:30.

W tej chwili w swojej siatce połączeń regularne loty krajowe posiadają PLL LOT oraz Ryanair. Te linie (oraz inne) już wcześniej zawiesiły swoje loty międzynarodowe z Polski (więcej info tutaj oraz tutaj)

Wpis będzie aktualizowany!

>> KORONAWIRUS: SPRAWDŹ WSZYSTKIE WPISY W TYM TEMACIE!


————————————————————

WAŻNA INFORMACJA – POLSKA ZAMYKA GRANICE. INNE ZMIANY!

W Polsce od soboty 14 marca 2020 został wprowadzony stan zagrożenia epidemicznego. Nastąpiły zmiany m.in. w funkcjonowaniu galerii handlowych. Od 15 marca 2020 (niedzieli) zostały przywrócone kontrole na granicach, zakaz wjazdu dla obcokrajowców oraz szereg innych obostrzeń w kraju.

Pisałem o tym w SPECJALNYM WPISIE

————————————————————

RATUNKOWE LOTY – DLA POLAKÓW CHCĄCYCH WRÓCIĆ DO KRAJU

Dla wszystkich obywateli RP, którzy ze względu na odległość nie są w stanie przekroczyć granicy Polski transportem kołowym, będą trzy możliwości powrotu do kraju drogą lotniczą.

W ramach akcji #lotdodomu powstał specjalny serwis oraz podstrona z listą aktualnie realizowanych rejsów. Obsługą połączeń zajmuje się PLL LOT, więc listę kierunków i dat lotów znajdziecie na stronie lot.com/lot-do-domu

Pisałem o tym w sobotę, w specjalnym wpisie “#lotdodomu Jak wrócić do Polski samolotem? Będą ratunkowe loty czarterowe dla Polaków!“. Znajdziecie go tutaj

>> AKTUALNA LISTA RATUNKOWYCH LOTÓW PLL LOT

————————————————————


mleko

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *