Home loty PILNE! Ryanair do 8 kwietnia zawiesza WSZYSTKIE loty do Włoch.
PILNE! Ryanair do 8 kwietnia zawiesza WSZYSTKIE loty do Włoch.

PILNE! Ryanair do 8 kwietnia zawiesza WSZYSTKIE loty do Włoch.

Ważne!

WAŻNA INFORMACJA – POLSKA ZAMYKA GRANICE. INNE ZMIANY!

W Polsce od soboty 14 marca 2020 został wprowadzony stan zagrożenia epidemicznego. Nastąpią zmiany m.in. w funkcjonowaniu galerii handlowych.

Od 15 marca 2020 (niedzieli) zostały przywrócone kontrole na granicach, zakaz wjazdu dla obcokrajowców oraz szereg innych obostrzeń w kraju.

Pisałem o tym w SPECJALNYM WPISIE

Pozostała treść wpisu

Mamy nową wiadomość od Ryanaira. Dzisiaj we wtorek 10 marca na skutek decyzję rządu Włoch o zablokowaniu możliwości podróżowania w całym kraju w obawie przed rozpowszechnianiem koronawisua, Ryanair ogłosił całkowite zawieszenie lotów do/z Włoch.

Odwołania lotów będą wyglądały następująco:
loty krajowe we Włoszech: zostają odwołane połączenia od środy 11 marca 2020 do środy 8 kwietnia 2020.
loty międzynarodowe do/z Włoch: zostają odwołane połączenia od 13 marca 2020 do środy 9 kwietnia 2020


>> NASZ WPIS O OBJĘCIU CAŁEGO KRAJU “KWARANTANNĄ”

Wszyscy pasażerowie, których loty nie odbędą się otrzymali taką informację. Pasażerowie, którzy przebywają we Wloszech i chcą wrócić, mogą bezpłatnie zmienić datę wylotu i lecieć najpóźniej w piątek 13 marca. Pozostali pasażerowie mogą otrzymać zwrot kosztów lub punkty Travel Credit na podróż Ryanairem w ciągu najbliższych 12 miesięcy.

Przypomnijmy: najpierw w miniony weekend włoski rząd poddał “kwarantannie” kilkanaście prowincji na północy kraju. Ponieważ pomiędzy ogłoszeniem decyzji a jej wejściem w życie minęło jakieś kilkanaście godzin, to tysiące ludzi postawiło opuścić te tereny. “Rozlali” się po całym kraju.

W poniedziałek natomiast, nie mając już innego wyjścia, włoski rząd poinformował o rozszerzeniu obostrzeń na całe Włochy. Niedługo po tym posypały się zakazy lotów do/z Włoch.

Więcej informacji znajdziecie w specjalnym wpisie

mleko

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *