Home loty Nowa, duża promocja KLM i Air France (znowu) ruszy za kilka dni?
Nowa, duża promocja KLM i Air France (znowu) ruszy za kilka dni?

Nowa, duża promocja KLM i Air France (znowu) ruszy za kilka dni?

Na to wygląda!

W piątek KLM do subskrybentów swojego newslettera rozesłał wiadomośś email z tytułem “(…) set your alarm! Dream Deals are coming up“. Zbliża się nowa promocja. Jest to o tyle dziwne, iż duże promocje z gatunku “Dream Deals” pojawiały się generalnie nie częściej niż raz na kwartał. Tradycyjnie gdzieś w styczniu, kwietniu, sierpniu/wrześniu.
Poprzednia promocja ruszyła 8 stycznia i trwała aż do 28 stycznia 2020.

>> SPRAWDŹ STYCZNIOWY PROMOCYJNY WPIS KLM / AIR FRANCE

Dodatkowa zależność (na podstawie zeszłego roku) jest taka, iż promocja rusza dokładnie 4 dni po wysłaniu w/w wiadomości. Tak było w zeszłym roku i teraz w styczniu. Wobec tego nowa wyprzedaż powinna ruszyć we wtorek 25 lutego 2020. Razem z promocją KLM “Dream Deals” ruszy też i siostrzana promocja Air France – “OH LALA Deals”.

Czy tak będzie przekonamy się już we wtorek :)

Skąd nowa promocja raptem miesiąc po zakończeniu poprzedniej? Za głównego winowajcę należy uznać koronawirus SARS-CoV-2 (COVID-19 / 2019-nCoV). Za skutek zawieszenia lotów do Chin straty linii lotniczych na całym świecie mają wynieść kilkadziesiąt miliardów dolarów. Ale nie tylko same loty do Chin “są winne”.


Dużo turystów zmieniło swoje plany związane z wyjazdami do Azji; zwłaszcza Azji Południowo-Wschodniej. A rezygnacje z podróży to zwroty biletów, utracone przychody oraz koszty “utrzymania” samolotów. To może być przyczyną szukania przez linii dodatkowej gotówki – skąd pewnie i ta zbliżając się promocja.

Albo po prostu KLM i Air France chciały nam zrobić dobrze i raz jeszcze dobrymi cenami zachęcić do podróży :) Tak czy siak – skorzystają podróżni… Mam też nadzieję, iż ruszą też konkurencyjne promocje od PLL LOT, Qatar Airways czy Emirates. Więcej dobrych cen, to więcej okazji na podróż :D

Na koniec wpisu jeszcze przykładowe ceny ze styczniowej promocji (KLIK)

Nowy Jork ~1550 PLN
Bali ~2280 PLN
Hawana ~2119 PLN
Bangkok ~1815 PLN
Malediwy ~2245 PLN
Paryż ~430 PLN
Amsterdam ~460 PLN
Sajgon ~1780 PLN
Bombaj ~1809 PLN
Oman ~1250 PLN
Kanada ~1300 PLN
i nie tylko.

mleko

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *