logo


Home loty Styczniowa wyprzedaż KLM i Air France – okazja na tańsze podróże
Styczniowa wyprzedaż KLM i Air France – okazja na tańsze podróże

Styczniowa wyprzedaż KLM i Air France – okazja na tańsze podróże

Wyprzedaż trwa! Ofert należy szukać w Air France pod hasłem “Oh LaLa”, a w KLM są to “Zimowe hity”.

Trochę wstępu

W tym roku akcja obejmuje loty do ponad 150 miast na całym świecie. Przeloty w promocyjnych cenach z Warszawy, Krakowa, Wrocławia i Gdańska można rezerwować do 21 stycznia br., a oferta dotyczy podróży aż do 30 września 2020.

>> SPRAWDŹ PROMOCJE KLM

Pula biletów jest bardzo duża, ale oczywiście im wcześniej rozpoczniemy polowanie, tym większa szansa, że znajdziemy najniższą cenę w preferowanym terminie.

Podróż w znane i nieznane

Akcja promocyjna wyróżnią się skalą i wysokością zniżek. To jedna z dwóch największych w roku – obok kampanii na przełomie sierpnia i września – pod względem liczby kierunków, w której linie Air France – KLM oferują prawie całą siatkę lotów.

Mamy do wyboru ponad 150 destynacji w Azji, obu Amerykach, Afryce, na Bliskim Wschodzie, Wyspach Karaibskich i na Oceanie Indyjskim, a także korzystne cenowo przeloty do Paryża (SPRAWDŹ LOTY) i Amsterdamu (SPRAWDŹ LOTY) – portów bazowych obu linii.

Korzystając z okazyjnych cen można zaplanować dalekie wyprawy na przysłowiowy koniec świata (np. Alaska – od 2745 PLN, Hawaje – od 2732 PLN (SPRAWDŹ LOTY) , czy Madagaskar – od 2871 PLN), jak i weekend w zawsze atrakcyjnym Paryżu (od 425 PLN), czy Amsterdamie (od 463 PLN). W ofercie nie mogło zabraknąć popularnych tras do takich miast jak Nowy Jork (od 1579 PLN – SPRAWDŹ LOTY), Chicago (od 1691 PLN), Dominikana (od 2588 PLN – SPRAWDŹ LOTY), Szanghaj (od 1860 PLN), czy Hawana (od 2118 PLN – SPRAWDŹ LOTY) lub Bali (Denpasar od 2284 PLN – SPRAWDŹ LOTY). Są też propozycje dla obieżyświatów, którzy prawie wszędzie już byli i szukają miejsc z dala od masowej turystyki.

Dla plażowiczów

Na miłośników pocztówko białych plaż i lazurowej wody czeka wiele dobrych opcji! Air France – KLM w promocyjnych cenach zabiera nas teraz do swoich sztandarowych “wypoczynkowych” destynacji: na wyspy: Martynika (od 2333 PLN – SPRAWDŹ LOTY), Gwadelupa (od 2321 PLN), Mauritius (od 2333 PLN – SPRAWDŹ LOTY), Bali (Denpasar od 2284 PLN – SPRAWDŹ LOTY) i Dominikana (Santo Domingo od 2588 PLN). Ci co byli już w popularnej Tajlandii (Bangkok od 1815 PLN – SPRAWDŹ LOTY) lub Meksyku (Cancun od 3097 PLN), mogą teraz zaplanować morskie i słoneczne kąpiele w innych częściach świata, na przykład na Hawajach (Honolulu od 2732 PLN), Zanzibarze (od 2412 PLN – SPRAWDŹ LOTY), Malediwach (Male od 2246 PLN – SPRAWDŹ LOTY) lub Antylach Holenderskich (St Martin od 2429 PLN, Curacao od 2867 PLN).
logo

Dla eksploratorów

Dla tych, którzy marzą o zgłębianiu odmiennych kultur, zabytków, tradycji, śladów przeszłości i dawnych cywilizacji linie przygotowały listę ciekawych, dalekich kierunków, dokąd teraz polecimy w atrakcyjnych cenach. Wśród nich godne polecenia są: Peru (Lima od 3928 PLN), Meksyk (Mexico City od 3112 PLN), Etiopia (Addis Abeba od 2146 PLN), Chiny (Pekin od 1643 PLN – SPRAWDŹ LOTY), Kolumbia (Bogota od 2972 PLN) i wiele innych.

Dla bywalców

Większość głównych metropolii świata można teraz odwiedzić z tańszym biletem w ręku. Nieważne czy podróżujemy w interesach, na zakupy, czy aby poczuć wielkomiejską, atmosferę – są miasta, które po prostu trzeba zobaczyć.
Walentynki pod Wieżą Eiffla? (Paryż od 428 PLN – SPRAWDŹ LOTY)
Spacer po Manhattanie śladami filmów Woody’ego Allena? (Nowy Jork od 1579 PLN – SPRAWDŹ LOTY)
Wizyta w bollywoodzkiej wytwórni filmowej? (Bombaj od 1809 PLN – SPRAWDŹ LOTY).
Przejażdżka słynnym tramwajem w drodze na Golden Gate Bridge? (San Francisco od 2149 PLN – SPRAWDŹ LOTY).
A może wietnamskie sajgonki (Sajgon od 1787 PLN – SPRAWDŹ LOTY) i argentyński stek w oryginale (Buenos Aires od 3022 PLN), czy niezapomniana atmosfera najsłynniejszego karnawału świata (Rio de Janeiro od 2514 PLN). Pomysłów i pretekstów do podróży są tysiące!


Dla aktywnych globtroterów

Kto nie tęskni czasem do miejsc z dala od wszelkiej cywilizacji, gdzie można podziwiać naturę w czystej postaci – majestatyczne góry, bezkresny horyzont i całe piękno natury? W aktualnej promocji są liczne kierunki dla tych, którzy lubią aktywnie spędzać urlop, wędrując, wspinając się, czy żeglując.

Surowe piękno lasów i gór Kanady (Montreal od 1375 PLN), dzika Alaska (Anchorage od 2745 PLN – SPRAWDŹ LOTY), wspinaczka na najwyższy szczyt Afryki (Kilimandżaro od 2877 PLN), safari i pustynia Namib w Namibii (Windhoek od 2357 PLN), najpiękniejsze parki narodowe USA w jednym stanie Utah (Salt Lake City od 2352 PLN), słynne baobaby na Madagaskarze (Antananarywa od 2871 PLN – SPRAWDŹ LOTY) i dziesiątki innych wyjątkowych miejsc na świecie.

Fragmenty wpisu pochodzą z informacji prasowej przewoźnika
logo
mleko

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *