logo

Home loty Koronawirus SARS-CoV-2 (COVID-19 / 2019-nCoV). Kolejne odwołane loty i zakłócenia podróży!
Koronawirus SARS-CoV-2 (COVID-19 / 2019-nCoV). Kolejne odwołane loty i zakłócenia podróży!

Koronawirus SARS-CoV-2 (COVID-19 / 2019-nCoV). Kolejne odwołane loty i zakłócenia podróży!

News.

Skrót poprzednich wiadomości:

Już kilka razy pisaliśmy o odwołanych lotach i decyzjach podróż. Swoje loty do Chin na różne okresy czasu wstrzymało wiele linii: PLL LOT (więcej info), Lufthansa, Finnair, KLM, Air France i nie tylko (więcej info oraz inny wpis)

Teraz dołączają do nich inni przewoźnicy i kraje!

>> KORONAWIRUS 2019-NCOV: SPRAWDŹ WSZYSTKIE WPISY W TYM TEMACIE!

Kolejne odwołane loty:

Teraz wiele kolejnych linii odwołuje loty do Chin.

Na liście przewoźników, którzy zdecydowali się tymczasowo wstrzymać loty do Chin są m.in. linie Air India, Air Seoul, Air Tanzania, EgyptAir, Kenya Airways, Lion Air, RwandAir, Royal Air Maroc, SAS, Scoot, Singapore Airlines, Vietjet, Vietnam Airlines, Virgin Atlantic.

Nie wszyscy jednak odwołują loty. Air Canada, Air New Zealand, Cathay Pacific, Shanghai Airlines czy Turkish Airlines zdecydowały się ograniczyć się liczbę lotów do Chin.

Na zmianę zdecydowali się także amerykańscy przewoźnicy: Delta Air Lines oraz American Airlines tymczasowo zawieszają loty, a United Airlines mocno ograniczyły liczbę połączeń.
logo

Chyba wszystkie z w/w linii lotniczych umożliwią Wam oddanie biletu; jeśli chcecie przełożyć swoją podróż na inny termin – też nie powinno być problemu. Reguły i możliwości są jednak różne – po szczegóły zaglądnijcie na stronę internetową odpowiedniego przewoźnika.

Odwołania dotykają nie tylko loty pasażerskie – UPS odwołało ponad 20 lotów cargo do/z Chin.

Inne obostrzenia podróży itp.:

To nie jedyne zakłócenia. Od niedzieli – 2 lutego 2020 – Stany Zjednoczone wprowadzają “bana” na zagraniczne osoby, które ostatnio były w Chinach. Osoby bez amerykańskiego obywatelstwa, które w ciągu 14 dni przed próbą wjazdu do USA były w Chinach, teraz nie otrzymają zezwolenia na wjazd!

Z kolei rodziny obywateli USA oraz rezydencji USA będą mogli wjechać do kraju. Ich stan zdrowia będzie jednak monitorowany przez okres minimum 14 dni.

Sprawy nie ułatwia też anulowanie połączeń przez wielu z amerykańskich przewoźników.

>> KORONAWIRUS 2019-NCOV: SPRAWDŹ WSZYSTKIE WPISY W TYM TEMACIE!
logo
mleko

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *