logo

Home loty UIA kasuje loty na trasie Kraków – Kijów
UIA kasuje loty na trasie Kraków – Kijów

UIA kasuje loty na trasie Kraków – Kijów

Ciąg dalszy zmian w UIA!

Kilka dni temu pisaliśmy o dużych zmianach w siatce UIA (tutaj)

Teraz dowiadujemy się o częściowym skasowaniu lotów na trasie Kraków – Kijów. Ostatni lot w sezonie zimowym na tej trasie odbędzie się 13 stycznia 2020 roku. Kolejne loty w sezonie zimowym zostały skasowane.

>> PRZEJDŹ NA STRONĘ UIA

Co ciekawe połączenie Kraków – Kijów wraca 29 marca – w sezonie letnim 2020.

Dodatkowo na sezon letni 2020 przewoźnik wstrzymuje loty do Bangkoku (to już było wiadomo wcześniej). To wielka szkoda – trasa ta z Polski często trafiała się w bardzo dobrej cenie!

“Sezonowe wahania popytu, dynamika ruchu tranzytowego, zakaz korzystania z przestrzeni powietrznej Federacji Rosyjskiej oraz prognozy gospodarcze Ukrainy na najbliższe lata to główne czynniki jakie UIA wzięło pod uwagę optymalizując zimowy rozkład lotów w swoim hubie na lotnisku Boryspol w Kijowie.”

“Aby zapewnić szybką i skuteczną pomoc podczas zmiany biletów, pasażerowie proszeni są o kontakt z UIA, gdy tylko otrzymają informacje o zmianie statusu rejsu. W Polsce do dyspozycji jest adres mailowy [email protected] Pracownicy UIA dołożą wszelkich starań, aby znaleźć najlepsze możliwe rozwiązanie w przypadku każdego pasażera.”logologo
mleko

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *