Home przejazdy PolskiBus: nowa pula biletów od 1 PLN na przejazdy do kwietnia
PolskiBus: nowa pula biletów od 1 PLN na przejazdy do kwietnia

PolskiBus: nowa pula biletów od 1 PLN na przejazdy do kwietnia

Kolejna pula najtańszych biletów w PolskimBusie jest już dostępna! Teraz możemy kupować bilety już za symboliczne 1 PLN (+1 PLN opłaty za rezerwację) na przejazdy w marcu i kwietniu! Pamiętajcie, iż liczba promocyjnych biletów jest ograniczona – jest to jeden lub kilka biletów na każdy kurs.

Nowa pula biletów dotyczy podróży od 18 marca do 12 kwietnia 2016. Bilety kupujemy na stronie PolskiBus.com

>> LISTA TRAS Z BILETAMI ZA 1 PLN

W tej cenie znajdziemy nie tylko podróże w kraju (kilkadziesiąt miast!), ale także i podróże zagraniczne – do Berlina, Pragi czy Wilna!

PolskiBus obsługuje aż 26 tras docierając do 40 polskich miast: Białegostoku, Bydgoszczy, Częstochowy, Gdańska, Katowic, Kielc, Krakowa, Kalisza, Leszna, Lublina, Łodzi, Olsztyna, Opola, Ostrowca Świętokrzyskiego, Ostródy, Poznania, Radomia, Rzeszowa, Szczecina, Torunia, Warszawy, Gorzowa Wielkopolskiego, Wrocławia, Płocka, Włocławek, Biała Podlaska, Ostrów Wielkopolski, Łomży, Ostrołęki, Tarnobrzegu, Elbląga, Siedlec, Piotrkowa Trybunalskiego, Skarżysko Kamiennej, Suwałk, Augustowa, Mławy, Sandomierza, Sieradza i Zakopanego.

>> SPECJALNA OFERTA NECKERMANNA – SPRAWDŹ!


Przykładowe rezerwacje:

polskibus-wiosna-bilety1a

polskibus-wiosna-bilety1b

Ponadto PolskiBus obsługuje 8 europejskich lokalizacji: Berlin, Lotnisko Berlin Schönefeld, Bratysławę, Pragę, Rygę, Wiedeń, Wilno oraz Tallinn.

mleko

Komentarz(3)

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *