Home przejazdy Ferie z PKS Polonus: promocyjne bilety za 5, 10, 15 zł i powroty tańsze o 30%
Ferie z PKS Polonus: promocyjne bilety za 5, 10, 15 zł i powroty tańsze o 30%

Ferie z PKS Polonus: promocyjne bilety za 5, 10, 15 zł i powroty tańsze o 30%

Pula 1000 promocyjnych biletów w cenie 5, 10 i 15 zł, powroty tańsze o 30% i karnety rabatowe na pobyt i ski pass w słowackich ośrodkach narciarskich – tak PKS Polonus zachęca podróżnych do skorzystania z usług transportowych podczas wyjazdów na ferie zimowe.

Promocyjne ceny obowiązują od 21 stycznia 2016 na wszystkich trasach – a więc również do popularnych ośrodków narciarskich w Polsce i na Słowacji ? zarówno w przedsprzedaży, jak i bieżącej ofercie. Co więcej, PKS Polonus zapewnia bezpłatny transport sprzętu w luku bagażowym!

>> POLSKIBUS: NOWA PULA BILETÓW ZA 1 PLN

Zakopane, Białka i Bukowina Tatrzańska, Ustrzyki Dolne, Polańczyk, Szklarska Poręba, Stary Smokowiec, Tatralandia, a nawet Gołdap z górką narciarską dla osób wybierających się na ferie na Mazury – to tylko niektóre z kierunków w rozkładzie jazdy PKS Polonus, prowadzące do znanych i lubianych ośrodków narciarskich. Autobusy na tych trasach kursują codziennie, a na niektórych liniach nawet dwa razy w ciągu dnia! To pozwala na swobodne zaplanowanie podróży, tak tej dłuższej – tygodniowej czy dwutygodniowej – jak też jedynie weekendowych wypadów na stok narciarski.

>> SPRAWDŹ WSZYSTKIE PROMOCJE NA PRZEJAZDY

Podróżni PKS Polonus – wybierający się na ferie zimowe w Polsce lub na Słowacji – mają do dyspozycji od 21 stycznia 2016 roku pulę 1000 promocyjnych biletów w cenie 5 zł, 10 zł lub 15 zł, niezależnie od obowiązującej ceny regularnej. Co więcej – podróżni PKS Polonus mogą również skorzystać z promocji “Tanie powroty”, która pozwala na zakup biletu powrotnego – nabywanego jednocześnie z biletem na wyjazd w określonym kierunku – z aż 30% zniżką. Warto również pamiętać o tym, że z PKS Polonus pasażer i sprzęt narciarski podróżują w cenie jednego biletu bez dodatkowych dopłat. Warto zatem pospieszyć się z rezerwacją czy zakupem biletów, żeby zapewnić sobie niezwykle tanią podróż na narty!


>> PRZEJDŹ NA STRONĘ PKS POLONUS

W ramach wyjazdów na ferie istotne jest również to, że z PKS Polonus dzieci do 13. roku życia podróżują 50% taniej, a uczniowie i studenci, którzy nie ukończyli 26 lat mogą nabyć bilety z 20% zniżką. Ponadto, w przypadku grup powyżej 10 osób, podróżnym przysługuje również ulga grupowa w wysokości 10% ceny biletu.

To jeszcze nie koniec zimowych atrakcji! Dzięki współpracy PKS Polonus z Tatry Mountain Resorts – właścicielem stoków narciarskich na Chopoku i Tatrzańskiej Łomnicy, a także w Tatralandii – pasażerowie korzystający z usług polskiego przewoźnika otrzymają dodatkowo kupony rabatowe na 10% zniżki do aquaparku i 5% ulgę na wybrane usługi w ośrodkach narciarskich. Oznacza to, że zakup 6-dniowego karnetu narciarskiego jest równoznaczny z “darmowym” przejazdem autobusem PKS Polonus z Warszawy na Słowację.

Osoby planujące wypoczynek w górach lub na mazurskim stoku narciarskim, mają do dyspozycji następujące, codzienne połączenia, realizowane przez PKS Polonus:

PKS Polonus_ośrodki narciarskie_kursy_ceny

mleko

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *