Home przejazdy Podróże już od 1 PLN* – lista tras z tanimi biletami!
Podróże już od 1 PLN* – lista tras z tanimi biletami!

Podróże już od 1 PLN* – lista tras z tanimi biletami!

Jak co niedzielę mamy dla Was listę tras PolskiegoBusa na których ciągle są dostępne przejazdy w cenie 1 PLN + 1 PLN opłaty za rezerwację.

Ostatnia pula tanich biletów i nowe przedłużenie dostępne terminów odbyło się jakiś czas temu. Jednakże PolskiBus w dalszym ciągu oferuje nam bilety w najniższej cenie już od 1 PLN + 1 PLN opłaty za rezerwację.

Pula biletów jest też dostępna na dwóch specjalnych trasach obsługiwanych przez PolskiBusGOLD. Znajdziemy w nim też inną nowość: możliwość rezerwacji konkretnego miejsca w autokarze!

PolskiBusGold-bannerFB

Poniżej przedstawiamy listę tras na których udało nam się znaleźć bilety w najniższej cenie.


Dostępne trasy:

   Jeśli znaleźliście inne trasy w niskiej cenie – dajcie znać!

   mleko

   Komentarz(7)

   1. Polskim Busem do Warszawy to bym nie jechał nawet gdyby mi dopłacili 100 PLN. Jeden raz się skusiłem na to coś zamiast pociągu i po dziś dzień pluję sobie w brodę. Odjazd (wracałem z Warszawy) z jakiegoś totalnego zad***pia, chyba 40 minut z centrum musiałem jechać na ten autobusowy dworzec na przedmieściach. Potem podróż trwająca ponad 4 godziny w warunkach gorszych niż dla kur w klatkach – ciasno, ledwo człowiek się mieści tak upchane fotele, ścisk totalny. Dawno się tak nie wymordowałem. Nigdy więcej, PKP miażdży tę beznadziejną firemkę.

    1. Co ty pleciesz, ty kłamczuchu z busiarkiego lobby. jechałeś chyba z centrum warszawy swoim kombajnem skoro zajęło ci to 40 minut. Jazda z centrum (Al. Jerozolimskie) zajmuje 10 minut metrem na przystanek Metro Wilanowska skąd odjeżdża Polski Bus. Polski Bus jedzie z Warszawy do Lublina (i odwrotnie) około 2 godzin 45 minut, a w szczycie 3 godziny (zgodnie z rozkładem). 80% miejsc jest zawsze wolna (poza szczególnymi dniami, np przed świętami i po) – każdy ma dwa fotele do dyspozycji, a nawet i więcej jeśli chce. Wifi jest, toaleta jest, kierowcy normalni.

   2. Z łatwością mogłeś sobie sprawdzić gdzie będziesz wysiadać/wsiadać w Wawie. Ja przed wyjazdem dokładnie sprawdziłem. Wybrałem pociąg.
    Następna podróż wstępnie planowana jest właśnie Busem i zobaczę jak będzie wyglądać podróż z Śląska do Gdańska.

   Opublikuj komentarz

   Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *