Home przejazdy Podróże już od 1 PLN* – lista tras z tanimi biletami!
Podróże już od 1 PLN* – lista tras z tanimi biletami!

Podróże już od 1 PLN* – lista tras z tanimi biletami!

Jak co niedzielę mamy dla Was listę tras PolskiegoBusa na których ciągle są dostępne przejazdy w cenie 1 PLN + 1 PLN opłaty za rezerwację.

Ostatnia pula tanich biletów i nowe przedłużenie dostępne terminów odbyło się jakiś czas temu. Jednakże PolskiBus w dalszym ciągu oferuje nam bilety w najniższej cenie już od 1 PLN + 1 PLN opłaty za rezerwację.

Pula biletów jest też dostępna na dwóch specjalnych trasach obsługiwanych przez PolskiBusGOLD. Znajdziemy w nim też inną nowość: możliwość rezerwacji konkretnego miejsca w autokarze!

PolskiBusGold-bannerFB

Poniżej przedstawiamy listę tras na których udało nam się znaleźć bilety w najniższej cenie.logo

Advertisement

Dostępne trasy:

   Jeśli znaleźliście inne trasy w niskiej cenie – dajcie znać!

   mleko

   Komentarz(7)

   1. Polski Bus jest proszony o uruchomienie polaczenia z Czestochowy do Wroclawia. Moze przeciez byc przelotowe.

   2. Polskim Busem do Warszawy to bym nie jechał nawet gdyby mi dopłacili 100 PLN. Jeden raz się skusiłem na to coś zamiast pociągu i po dziś dzień pluję sobie w brodę. Odjazd (wracałem z Warszawy) z jakiegoś totalnego zad***pia, chyba 40 minut z centrum musiałem jechać na ten autobusowy dworzec na przedmieściach. Potem podróż trwająca ponad 4 godziny w warunkach gorszych niż dla kur w klatkach – ciasno, ledwo człowiek się mieści tak upchane fotele, ścisk totalny. Dawno się tak nie wymordowałem. Nigdy więcej, PKP miażdży tę beznadziejną firemkę.

    1. Co ty pleciesz, ty kłamczuchu z busiarkiego lobby. jechałeś chyba z centrum warszawy swoim kombajnem skoro zajęło ci to 40 minut. Jazda z centrum (Al. Jerozolimskie) zajmuje 10 minut metrem na przystanek Metro Wilanowska skąd odjeżdża Polski Bus. Polski Bus jedzie z Warszawy do Lublina (i odwrotnie) około 2 godzin 45 minut, a w szczycie 3 godziny (zgodnie z rozkładem). 80% miejsc jest zawsze wolna (poza szczególnymi dniami, np przed świętami i po) – każdy ma dwa fotele do dyspozycji, a nawet i więcej jeśli chce. Wifi jest, toaleta jest, kierowcy normalni.

   3. Z łatwością mogłeś sobie sprawdzić gdzie będziesz wysiadać/wsiadać w Wawie. Ja przed wyjazdem dokładnie sprawdziłem. Wybrałem pociąg.
    Następna podróż wstępnie planowana jest właśnie Busem i zobaczę jak będzie wyglądać podróż z Śląska do Gdańska.

   Opublikuj komentarz

   Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *