logo


Home przejazdy PolskiBusGold: nowa pula biletów od 1 PLN* oraz.. możliwość rezerwacji miejsc!
PolskiBusGold: nowa pula biletów od 1 PLN* oraz.. możliwość rezerwacji miejsc!

PolskiBusGold: nowa pula biletów od 1 PLN* oraz.. możliwość rezerwacji miejsc!

PolskiBusGold doczekał się swojej strony internetowej. Oprócz tego do systemu wpadła nowa pula biletów w cenie od 1 PLN oraz… możliwość rezerwacji miejsc. W końcu!

PolskiBusGold to marka premium PolskiBus. Obecnie kursuje ona na dwóch trasach krajowych w Polsce. Więcej o niej pisaliśmy we wrześniu podczas oficjalnej premiery PolskiBusGold (zobacz ten wpis)

PolskiBus podaje w komunikacie:

Nadszedł czas, aby przedstawić całkowicie nową stronę internetową polskibusgold.com, której wygląd, funkcjonalność i nowoczesność zastosowanych rozwiązań pozytywnie zaskoczą nawet najbardziej wymagających odbiorców. Przyjazna w użytkowaniu wyszukiwarka połączeń, wszelkie informacje o marce podane użytkownikowi w niezwykle czytelnej formie oraz system rezerwacji, na który tak wielu pasażerów czekało. Od tej chwili pasażerowie PolskiBusGold.com mają możliwość rezerwacji konkretnego miejsca w autokarze przy zakupie biletu na trasy G4 Warszawa – Wrocław oraz G6 Warszawa – Kraków na podróże realizowane po 11 stycznia 2016 r.

Cena każdego biletu rozpoczyna się od 1 PLN + 1 PLN opłaty rezerwacyjnej. Dodatkowo, na wybranych kursach udostępniona jest pula ekstra biletów za złotówkę w ramach Wielkiej Zimowej Bonanzy!

Dostępne trasy:

  Nowości w skrócie:

  – bilety od 1 PLN (+ 1 PLN za rezerwację)
  – możliwość rezerwacji miejsc w autokarze!
  – nowa strona internetowa
  logo

  Przykładowe rezerwacje i zrzuty ekranu:

  polskibusgold-bilety2a

  polskibusgold-bilety1a

  polskibusgold-rezerwacja-miejsc-schemat1
  logo
  mleko

  Opublikuj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *