Home Newsy Lufthansa: więcej lotów na trasie Bydgoszcz – Frankfurt
Lufthansa: więcej lotów na trasie Bydgoszcz – Frankfurt

Lufthansa: więcej lotów na trasie Bydgoszcz – Frankfurt

Więcej połączeń tygodniowo z kujawsko-pomorskiego od letniego rozkładu 2016

W letnim rozkładzie rejsów Lufthansy w 2016 roku, linia zaoferuje dodatkowe połączenie na trasie z Bydgoszczy do Frankfurtu, zwiększające tym samym liczbę połączeń z tego miasta do 5 tygodniowo.

Nowoczesny i wydajny Bombardier CRJ-900 oferujący konfiguracje Klasy Biznes i Ekonomicznej, startować będzie z Frankfurtu we wtorki o godz. 10.40, a lądowanie w Bydgoszczy nastąpi o godz. 12.10. Samolot w drogę powrotną wystartuje z Bydgoszczy o godz. 13.40, a lądowanie we Frankfurcie planowane jest na godz. 15.10.

>> PRZEJDŹ NA STRONĘ LUFTHANSA.PL

Bardzo cieszymy się ze wzmocnienia naszej obecności w Bydgoszczy, dziewiątego miasta w Polsce, z którego Lufthansa oferuje połączenia.. Dodatkowy rejs zapewni pasażerom z regionu jeszcze lepszą elastyczność podróżowania i szerszy dostęp do globalnej siatki połączeń Lufthansy” – powiedział Frank Wagner, Country Manager Lufthansa Group Poland. “Oferta Lufthansy jest skierowana do pasażerów biznesowych, których obecność w regionie ciągle wzrasta i oczywiście do osób podróżujących w celach turystycznych. Jesteśmy pewni, że pasażerowie będą usatysfakcjonowani podróżując z Lufthansą.” – dodaje Wagner.
Zwiększenie częstotliwości, czyli dodatkowy rejs we wtorki, na trasie Bydgoszcz – Frankfurt to doskonała wiadomość dla wszystkich pasażerów z naszego regionu, chętnie korzystających z przelotów Lufthansy. Region kujawsko-pomorski staje się dzięki temu jeszcze łatwiej dostępny dla gości z całej Europy, przybywających biznesowo i turystycznie. Cieszymy się, że taki przewoźnik jak Lufthansa widzi potencjał naszego regionu, oraz docenia starania portu w postaci nowych inwestycji, realizowanych z myślą o pasażerach. Mamy oczywiście nadzieję, że ten kierunek będzie dalej rozwijany” – powiedział Tomasz Moraczewski, Prezes Portu Lotniczego w Bydgoszczy.

Cały czas prowadzimy w naszym porcie proces inwestycyjny, aby zapewnić jak najwyższy poziom obsługi pasażerów. W przyszłym roku będą oni mogli skorzystać z nowoczesnego i znacząco powiększonego terminalu, w tym z nowych restauracji, saloników VIP, czy ‘lotniczego’ placu zabaw dla dzieci, jak też większego parkingu.” – dodał.

Źródło: tekst i zdjęcie pochodzi z informacji prasowej przewoźnika.mleko

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *