logo

Home promocja Gran Canaria na tydzień z Krakowa (lot+hotel)
Gran Canaria na tydzień z Krakowa (lot+hotel)

Gran Canaria na tydzień z Krakowa (lot+hotel)

A teraz coś na Wyspy Kanaryjskie. Lecimy bezpośrednio z Krakowa na Gran Canarię z dwoma bagażami podręcznymi. Mamy dla Was też propozycję noclegu w dobrze ocenianym miejscu.

Dostępne trasy:

 • Kraków – Gran Canaria od 478 PLN >> REZERWACJA

  Przykładowa rezerwacja:

  ryanair-21-krkLPA478plnAa

  airportbusOK

  TRANSFER / DOJAZD Z LOTNISKA

  Szukasz dojazdu z lotniska? Resorthoppa jest wiodącym dostawcą autobusów lotniskowych i transferów prywatnych o przystępnych cenach. Oferuje transfery z i na lotnisko do ponad 473 miejsc. Możemy skorzystać z autobusów, prywatnych transferów, minibusów czy autokarów (w zależności od lokalizacji).

  noclegi80x54px

  NOCLEGI

  Proponujemy Wam dwie oferty noclegów. Na początek samo spanie – za 866 PLN w wysoko ocenianym (8.4/10) Hostal Kasa Gran Canaria. Wychodzi po mniej niż 61 PLN/os/noc.
  logo

  hotele-LPA1a

  Policzmy:

  loty 2z478 PLN + 866 PLN = 1822 PLN = 911 PLN/os/tydzień.

  Oferty noclegów znajdziecie na TanieHotele.be przeszukujące dziesiątki serwisów z noclegami, dzięki czemu uzyskamy najniższą cenę.

  hoteleGIF-grancanaria600x217px

  samochod-80x54px

  WYNAJEM AUTA

  Jeśli na miejscu chcecie poruszać się autem, to najlepszą cenę można uzyskać dzięki serwisowi TanieAuta, który gromadzi oferty z wielu wypożyczalni.

  bagazOK

  WARUNKI PODRÓŻY (BAGAŻ, PŁATNOŚĆ ITP.)

  W Ryanair podana cena dotyczy płatności kartą kartą debetową oraz podróży tylko z bagażem podręcznym (waga do 10 kg, wymiary 55x40x20cm) oraz drugą małą sztukę o wymiarach do 35x20x20 cm (więcej informacji: tutaj oraz tutaj). Płatność kartą kredytową lub poprzez PayPal obciążona jest dopłatą w wysokości 2% ceny biletu. Bilety kupujemy na stronie przewoźnika: ryanair.com
  logo
  mleko

  Opublikuj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *