Home promocja Uber: darmowe przejazdy na niedzielne wybory
Uber: darmowe przejazdy na niedzielne wybory

Uber: darmowe przejazdy na niedzielne wybory

Kolejny kod rabatowy od Ubera. W najbliższą niedzielę – 25 maja od godziny 7.00 do 21.00 – z kodem rabatowym WYBORY2015 pojedziemy za darmo*

*”Darmowy przejazd” dotyczy dwóch przejazdów o wartości do 25 PLN każdy. Jeśli koszt przejazdu przekroczy 25 PLN to należy dopłacić różnicę. Aby skorzystać z oferty należy w aplikacji wpisać kod WYBORY2015

uber-wybory-kod1


Jest też sposób, aby zgarnąć jeszcze jeden darmowy przejazd o wartości do 25 PLN. Wystarczy dokonać rejestracji z naszego linka (lub rejestracji z podaniem kodu ubermleczne). Z tej promocji skorzystamy jedynie jeśli jesteśmy nowymi użytkownikami Ubera.

Link do aplikacji: Android, iOs oraz Windows Phone


Czym jest Uber?

Uber – obecny w 58 krajach – nazywany też “zabójcą taksówek” w wielu krajach powodował protesty i oburzenia taksówkarzy. Od początku istnienia serwis “zgarnął” już grubo ponad… 2,8 miliarda (!!!) dolarów od inwestorów, co oznacza, że raczej szybko nie zniknie :)

Jak sami twórcy wyjaśniają jest to usługa kojarząca pasażera z kierowcą samochodu. Wszyscy boją się odpływu klientów do – przeważnie – tańszego usługodawcy.

W Krakowie (tak jak i wcześniej w Warszawie) zadebiutowała usługa UberPOP, czyli najprostsze łączenie pasażera z prywatnym kierowcą. Inne kraje mają dostępne także i inne opcje np. UberTaxi (taksówki) oraz UberBlack, czyli przejazdy luksusowymi limuzynami.

Więcej o Uberze pisaliśmy więcej przy okazji premiery w Polsce i rozpoczęcia świadczenia usług w Warszawie. Nasz tekst znajdziecie tutaj.

Ile to kosztuje?

Stawki są takie same jak w Warszawie. Na początek za “trzaśnięcie drzwiami” zapłacimy 5 PLN, a następnie 1,40 PLN/km oraz 0,25 PLN/minutę.

uber-krakow-zrzut1

mleko

Komentarz(4)

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *