logo

Home promocja Set Your Sights – nowa promocja IHG
Set Your Sights – nowa promocja IHG

Set Your Sights – nowa promocja IHG

Dzisiaj, 15 grudnia ruszyły zapisy do nowej promocji IHG – tym razem nazwanej Set Your Sights. W edycji 2015 będzie możliwe uzbieranie minimum 50 000 punktów, co starczy nawet na 10 darmowych nocy. W promocji zbieramy punkty za noclegi i zadania od 1 stycznia do 30 kwietnia 2015.
Darmowe konta w IHG Rewards Club można założyć tutaj. Z kolei do promocji Set Your Sights dołączymy na dedykowanej stronie promocji

O samym zbieraniu punktów i krótko o co tutaj w ogóle chodzi przeczytacie tutaj.logo

Osobiście wylosowałem zadania umożliwiające zdobycie 50300 punktów, co może przełożyć się na nawet 10 darmowych nocy po 5000 punktów.

ihg-zadania-moje2logo
mleko

Komentarz(1)

  1. Program IHG jest absolutnie bezużyteczny. Nie jest możliwe naliczanie punktów przy rezerwacjach przez strony zajmujące się bookowaniem noclegów, np. booking.com, hotels.com, etc. Nie jest również możliwe naliczanie punktów w przypadku rezerwacji robionej przez pracodawcę w przypadku korzystania przez nich z wynegocjowanej niższej stawki hotelowej. Innymi słowy, jeśli ktoś robi rezerwację samodzielnie lub przez pracodawcę w pełnej stawce, to faktycznie program jest ok. Nie mam zastrzeżeń co do jakości usług w hotelach sieci IHG, krytykuję tylko zasady korzystania z programu.

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *