Home promocja Wakacje: z Wrocławia nad morze od 118 PLN
Wakacje: z Wrocławia nad morze od 118 PLN

Wakacje: z Wrocławia nad morze od 118 PLN

Wakacje nad polskim morzem? A może po prostu wypad do Trójmiasta? Jeśli mieszkasz we Wrocławiu i okolicach to stosunkowo tanio możesz wybrać się samolotem z Dolnego Ślaska do Trójmiasta. Akurat na wakacje. Loty w dwie strony można kupić już od 118 PLN (z samym podręcznym) albo od 269 PLN (z bagażem rejestrowanym w cenie). Więcej info we wpisie.

bagazOK

WARUNKI PODRÓŻY (BAGAŻ, PŁATNOŚĆ ITP.)

W Ryanair podana cena dotyczy płatności kartą kartą debetową oraz podróży tylko z bagażem podręcznym (waga do 10 kg, wymiary 55x40x20cm) oraz drugą małą sztukę o wymiarach do 35x20x20 cm (więcej informacji: tutaj oraz tutaj). Płatność kartą kredytową obciążona jest dopłatą w wysokości 2% ceny biletu. Bilety kupujemy na stronie przewoźnika: ryanair.com

Bilety rezerwujemy na stronie stronie Eurolot.com. Bilety są w taryfie BASIC, więc w cenie mamy przewóz bagażu rejestrowanego oraz bagażu podręcznego o wadze do 8 kg i wymiarach 55x40x23 cm. Zmiany w planie podróży dozwolone są za opłatą, zwrot nie jest możliwy.

samolot80x54px

PRZYKŁADOWE CENY I TERMINY

Najtańsze przeloty – jeśli lecimy tylko z bagażem podręcznym – możemy kupić w Ryanair. W takim wypadku za loty zapłacimy od 118 PLN w dwie strony (po 59 PLN w każdą stronę).

Niestety jeśli chcemy wybrać się razem z bagażem rejestrowanym to cena urośnie aż do 355 PLN w dwie strony!

ryanair-wroGDN1

ryanair-wroGDN2

W wypadku podróży z bagażem rejestrowanym warto rozważyć opcję podróży Eurolotem, gdyż za bilety w dwie strony zapłacimy już od 269 PLN.

eurolot-wroGDN1


noclegi80x54px

NOCLEGI

Z rezerwacją noclegów pomogą TanieHotele.be przeszukujące dziesiątki serwisów z noclegami, dzięki czemu uzyskamy najniższą cenę.

hoteleGIF-gdansk600x216px

Warto też skorzystać z bogatej bazy dostępnych noclegów w AirBnb. Dzięki promocji na start możemy zaoszczędzić 19 EUR – wystarczy zarejestrować się w serwisie i dokonać pierwszej rezerwacji na minimum 59 EUR, a rabat zostanie naliczony automatycznie. Opis promocji znajdziecie tutaj

samochod-80x54px

WYNAJEM AUTA

Jeśli na miejscu chcecie poruszać się autem, to najlepszą cenę można uzyskać dzięki serwisowi TanieAuta, który gromadzi oferty z wielu wypożyczalni.

przewodnikOK

PRZEWODNIK, PORADY CO ZOBACZYĆ I ZWIEDZIĆ

Szukasz więcej informacji o miejscu docelowym? Zastanawiasz się co zwiedzić i zobaczyć, jak dostać się w niektóre miejsca, gdzie przenocować oraz chcesz poczytać o odwiedzanym miejscu?

Na początek polecamy zapoznać się z portalem Wikitravel (najlepiej z wersją angielską, gdyż jest o wiele bardziej rozbudowana niż wersja polska).

Jeśli natomiast szukasz przewodnika to polecamy dwa rozwiązania:
Bezdroża >> przewodniki w języku polskim
Lonely Planet >> najbardziej znane przewodniki na świecie. Do wyboru masz wersje elektroniczne (pdf, kindle i inne) a także normalne przewodniki drukowane.

mleko

Komentarz(4)

  1. Własnie teraz smigamy do Gdańska raz Ryanair 12-15.07 a potem 25-28.07 Eurolotem, fakt bagaz w cenie to plus dla Eurolot

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *