Home promocja Loty krajowe Ryanair od 25 PLN
Loty krajowe Ryanair od 25 PLN

Loty krajowe Ryanair od 25 PLN

Mamy kolejną porcję tanich lotów krajowych Ryanair. Możemy korzystać z nich na kilku trasach pomiędzy Gdańskiem i Wrocławiem a Modlinem – za loty krajowe zapłacimy już od 25 PLN w każdą stronę.
Jeśli szukacie noclegów sprawdźcie TanieHotele.be: Gdańsk, Kraków, Warszawa, Wrocław

bagazOK

WARUNKI PODRÓŻY (BAGAŻ, PŁATNOŚĆ ITP.)

W Ryanair podana cena dotyczy płatności kartą kartą debetową oraz podróży tylko z bagażem podręcznym (waga do 10 kg, wymiary 55x40x20cm) oraz drugą małą sztukę o wymiarach do 35x20x20 cm (więcej informacji: tutaj oraz tutaj). Płatność kartą kredytową obciążona jest dopłatą w wysokości 2% ceny biletu. Bilety kupujemy na stronie przewoźnika: ryanair.com

samolot80x54px

PRZYKŁADOWE CENY I TERMINY

Loty odbywają się codziennie, po jednym locie dziennie na każdym odcinku. Loty obsługiwane są przez samolot Boeing 737-800. Najwięcej tanich lotów znajdziemy od lipca do października 2014

Loty krajowe w cenie 25 PLN znajdziecie na trasach:
Warszawa Modlin – Gdańsk
Gdańsk – Warszawa Modlin
Warszawa Modlin – Wrocław
Wrocław – Warszawa Modlin

Przykładowe rezerwacje:

ryanair-krajowki-wmigdn25pln

ryanair-krajowki-wmiwro25pln


noclegi80x54px

NOCLEGI

Z rezerwacją noclegów pomogą TanieHotele.be przeszukujące dziesiątki serwisów z noclegami, dzięki czemu uzyskamy najniższą cenę.

hoteleGIF-warszawa600x216px

hoteleGIF-gdansk600x216px

hoteleGIF-wroclaw600x217px

Warto też skorzystać z bogatej bazy dostępnych noclegów w AirBnb. Dzięki promocji na start możemy zaoszczędzić 19 EUR – wystarczy zarejestrować się w serwisie i dokonać pierwszej rezerwacji na minimum 59 EUR, a rabat zostanie naliczony automatycznie. Opis promocji znajdziecie tutaj

przewodnikOK

PRZEWODNIK, PORADY CO ZOBACZYĆ I ZWIEDZIĆ

Szukasz więcej informacji o miejscu docelowym? Zastanawiasz się co zwiedzić i zobaczyć, jak dostać się w niektóre miejsca, gdzie przenocować oraz chcesz poczytać o odwiedzanym miejscu?

Na początek polecamy zapoznać się z portalem Wikitravel (najlepiej z wersją angielską, gdyż jest o wiele bardziej rozbudowana niż wersja polska).

Jeśli natomiast szukasz przewodnika to polecamy dwa rozwiązania:
Bezdroża >> przewodniki w języku polskim
Lonely Planet >> najbardziej znane przewodniki na świecie. Do wyboru masz wersje elektroniczne (pdf, kindle i inne) a także normalne przewodniki drukowane.


mleko

Komentarz(1)

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *