Home promocja Londyn “za stówkę” z Poznania, Wrocławia i Warszawy. A z Katowic już za 88 PLN.
Londyn “za stówkę” z Poznania, Wrocławia i Warszawy. A z Katowic już za 88 PLN.

Londyn “za stówkę” z Poznania, Wrocławia i Warszawy. A z Katowic już za 88 PLN.

Macie wolną “stówkę” z groszami? Tyle wystarczy, aby zakupić loty do Wielkiej Brytanii. Za przeloty z Poznania, Wrocławia i Warszawy do Londynu Luton zapłacimy od 108 PLN w dwie strony. A z Katowic polecimy nawet za 88 PLN. Podróż odbywamy na pokładzie Wizz Air.
Najlepsze noclegi w Londynie znajdziecie w serwisie TanieHotele.be

bagazOK

WARUNKI PODRÓŻY (BAGAŻ, PŁATNOŚĆ ITP.)

Najniższą cenę uzyskają osoby, które są członkami Wizz Discount Club. Osoby bez członkostwa zapłacą więcej. Sposób płatności (karta czy Konto Wizz) nie ma wpływu na cenę końcową. Podana cena dotyczy podróży z Małym Bagażem Podręcznym o wymiarach do 42x32x25 cm. Bilety kupujemy na stronie wizzair.com

noclegi80x54px

NOCLEGI

Z rezerwacją noclegów pomogą TanieHotele.be przeszukujące dziesiątki serwisów z noclegami, dzięki czemu uzyskamy najniższą cenę.

hoteleGIF-londyn600x215

Warto też skorzystać z bogatej bazy dostępnych noclegów w AirBnb. Dzięki promocji na start możemy zaoszczędzić 19 EUR – wystarczy zarejestrować się w serwisie i dokonać pierwszej rezerwacji na minimum 59 EUR, a rabat zostanie naliczony automatycznie. Opis promocji znajdziecie tutaj

samolot80x54px

PRZYKŁADOWE CENY I TERMINY

Najtańsze przeloty znajdziemy w różnych terminach w okresie od listopada 2014 do marca 2015 (w zależności od miasta wylotu). Przykładowe loty znajdziecie poniżej:

wizzair-katowiceLondyn108plnAa

wizzair-katowiceLondyn108plnAb

wizzair-poznanLondyn108plnAa


wizzair-poznanLondyn108plnAb

wizzair-poznanLondyn108plnAc

wizzair-warszawaLondyn108plnAa

wizzair-warszawaLondyn128plnAa

wizzair-wroclawLondyn108plnAa

wizzair-wroclawLondyn108plnAb

airportbusOK

DOJAZD DO MIASTA

Z lotniska do centrum Londynu najtaniej dostaniemy się autokarami easyBus (od 2 do 9 GBP) oraz National Express (od 5,50 GBP)

przewodnikOK

PRZEWODNIK, PORADY CO ZOBACZYĆ I ZWIEDZIĆ

Szukasz więcej informacji o miejscu docelowym? Zastanawiasz się co zwiedzić i zobaczyć, jak dostać się w niektóre miejsca, gdzie przenocować oraz chcesz poczytać o odwiedzanym miejscu?

Na początek polecamy zapoznać się z portalem Wikitravel (najlepiej z wersją angielską, gdyż jest o wiele bardziej rozbudowana niż wersja polska).

Jeśli natomiast szukasz przewodnika to polecamy dwa rozwiązania:
Bezdroża >> przewodniki w języku polskim
Lonely Planet >> najbardziej znane przewodniki na świecie. Do wyboru masz wersje elektroniczne (pdf, kindle i inne) a także normalne przewodniki drukowane.


mleko

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *