Home promocja Loty Wrocław – Lublin jeszcze tańsze. Ceny od 249 PLN w dwie strony i od 129 PLN w jedną!
Loty Wrocław – Lublin jeszcze tańsze. Ceny od 249 PLN w dwie strony i od 129 PLN w jedną!

Loty Wrocław – Lublin jeszcze tańsze. Ceny od 249 PLN w dwie strony i od 129 PLN w jedną!

Można już rezerwować najnowszą krajówkę Eurolotu. Połączenie z Wrocławia do Lublina jest dostępne w świetnej cenie 249 złotych w dwie strony. Kupując bilety w jedną stronę zapłacimy równie dobre 129 PLN Połączenie startuje 24 czerwca, rejsy będą odbywać się 4 razy w tygodniu. Bilety rezerwujemy na stronie stronie Eurolot.com Szczegóły w rozwinięciu.

bagazOK

WARUNKI PODRÓŻY (BAGAŻ, PŁATNOŚĆ ITP.)

Bilety rezerwujemy na stronie stronie Eurolot.com. Bilety są w taryfie BASIC, więc w cenie mamy przewóz bagażu rejestrowanego oraz bagażu podręcznego o wadze do 8 kg i wymiarach 55x40x23 cm. Zmiany w planie podróży dozwolone są za opłatą, zwrot nie jest możliwy.

samolot80x54px

PRZYKŁADOWE LOTY I TERMINY

Loty będą odbywać się cztery razy w tygodniu: we wtorki, czwartki, piątki i niedziele. Pierwszy lot odbędzie się 24 czerwca. Bilety w najniższych cenach znajdziemy już od pierwszych dni obowiązywania rozkładu, więc warto przejrzeć stronę Eurolotu od deski do deski.

Przykładowa rezerwacja w dwie strony za 249 PLN:

eurolot-wroLublin249plnAb
Przykładowa rezerwacja w jedną stronę za 129 PLN:

eurolot-wroLublin129plnAb

przewodnikOK

PRZEWODNIK, PORADY CO ZOBACZYĆ I ZWIEDZIĆ

Szukasz więcej informacji o miejscu docelowym? Zastanawiasz się co zwiedzić i zobaczyć, jak dostać się w niektóre miejsca, gdzie przenocować oraz chcesz poczytać o odwiedzanym miejscu?

Na początek polecamy zapoznać się z portalem Wikitravel (najlepiej z wersją angielską, gdyż jest o wiele bardziej rozbudowana niż wersja polska).

Jeśli natomiast szukasz przewodnika to polecamy dwa rozwiązania:
Bezdroża >> przewodniki w języku polskim
Lonely Planet >> najbardziej znane przewodniki na świecie. Do wyboru masz wersje elektroniczne (pdf, kindle i inne) a także normalne przewodniki drukowane.


whisper

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *