Home Newsy Podróże na majówkę z PKP Intercity – informacje
Podróże na majówkę z PKP Intercity – informacje

Podróże na majówkę z PKP Intercity – informacje

Ważne!

Kolejowa majówka!

Pociągami PKP Intercity dotrzemy na majówkę do wielu miejscowości turystycznych położonych nad morzem, w górach czy na Mazurach. Aby umożliwić jak największej liczbie podróżnych wygodny i szybki przejazd koleją w tym okresie, przewoźnik wydłuża relacje wybranych składów.
Co więcej, najpopularniejsze pociągi zostaną wzmocnione o dodatkowe wagony.

Pociągiem PKP Intercity dotrzemy do wielu turystycznych miejscowości w kraju, w tym m.in. do Augustowa, Giżycka, Szklarskiej Poręby, Krynicy-Zdroju, Kołobrzegu czy Świnoujścia. Dużym zainteresowaniem w okresie wiosenno-letnim cieszą się pociągi kursujące nad polskie morze. Aby umożliwić jak największej liczbie pasażerów możliwość przejazdu w tym kierunku, w piątek 29 kwietnia zostaje wydłużona do Kołobrzegu relacja pociągu EIP 3840, który standardowo kursuje do Gdyni pod numerem 3504.

>> WIĘCEJ WPISÓW Z KATEGORII “NEWS”

Dodatkową możliwość bezpośredniego dojazdu w majówkę na Pomorze Środkowe zapewni wydłużenie do Ustki pociągu IC Gwarek (rel. Katowice-Słupsk). Dla fanów odpoczynku w górach dobrą nowiną będzie wydłużenie trasy pociągu TLK Bieszczady (rel. Kraków-Zagórz) do Łupkowa.

Dodatkowe miejsca dla pasażerów

Chcąc zapewnić podróż w komfortowych warunkach, przewoźnik zaplanował wzmocnienie 235 pociągów 390 wagonami w okresie 29 kwietnia – 4 maja. Dodatkowe miejsca pojawią się w składach wyruszających m.in. z Warszawy, Krakowa, Trójmiasta, Wrocławia, które pojadą do innych dużych miast lub popularnych ośrodków turystycznych, jak np. Giżycko czy Świnoujście.

>> PODRÓŻE LAST MINUTE (i nie tylko) Z POLSKI – NAJLEPSZE OKAZJE!

Na podstawie prowadzonych na bieżąco analiz frekwencji, PKP Intercity będzie w miarę możliwości wzmacniać kolejne pociągi dodatkowymi wagonami.


Podróżni mogą liczyć na pomoc informatorów mobilnych, którzy w czasie majówki będą dyżurować na największych dworcach w kraju m.in. w Warszawie, Krakowie, Poznaniu czy Gdyni.

>> POTRZEBUJESZ WALUTY NA WYJAZD? SPRAWDŹ PROMOCJE INTERNETOWEGO KANTORU!

Treść wpisu pochodzi z informacji prasowej przewoźnika


mleko

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *